„Remonty brukarskie i bitumiczne wraz z naprawą i regulacją pionową urządzeń podziemnych w roku 2022 część II”.

MIEJSKI ZARZĄD INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I TRANSPORTU WE WŁOCŁAWKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00097759
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00097759/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-24 14:38
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0edb32aa-9a20-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8883143333
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00097759 z dnia 2022-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remonty brukarskie i bitumiczne wraz z naprawą i regulacją pionową urządzeń podziemnych w roku 2022 część II”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I TRANSPORTU WE WŁOCŁAWKU

1.3.) Oddział zamawiającego: MZIDiT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384814038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zielna 13/21

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 544116454

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzidit.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzidit.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzidit.bipgov.net/przetargi.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Drogi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remonty brukarskie i bitumiczne wraz z naprawą i regulacją pionową urządzeń podziemnych w roku 2022 część II”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0edb32aa-9a20-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097759

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011401/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remonty brukarskie i bitumiczne wraz z naprawą i regulacją pionową urządzeń podziemnych w roku 2022 cz. I i II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.251.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 242943,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remonty brukarskie i bitumiczne wraz z naprawą i regulacją pionową urządzeń podziemnych w roku 2022 część II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji pod nazwą „Remonty brukarskie i bitumiczne wraz z naprawą i regulacją pionową urządzeń podziemnych w roku 2022 część II” zostały złożone oferty, których ceny przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
W odniesieniu do prowadzonego postępowania wypełniona została przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4853254,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5212628,23 PLN

2022-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane