Szkolenia z zakresu techniki kolejowej w ramach projektu Akademia Bezpieczeństwa Kolejowego (ABK)

Urząd Transportu Kolejowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00097646
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-24 14:00
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5262695081
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

6 przyznanych

MRCERTIFIED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 777 PLN
OTTIMA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
16 851 PLN
STOWARZYSZENIE NA RZECZ INTEROPERACYJNOŚCI I ROZWOJU TRANSPORTU SZYNOWEGOWarszawa, PL
29 999 PLN
STOWARZYSZENIE NA RZECZ INTEROPERACYJNOŚCI I ROZWOJU TRANSPORTU SZYNOWEGOWarszawa, PL
14 999 PLN
STOWARZYSZENIE NA RZECZ INTEROPERACYJNOŚCI I ROZWOJU TRANSPORTU SZYNOWEGOWarszawa, PL
14 999 PLN
OTTIMA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
16 851 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.