Przebudowa budynku mieszkalnego wraz z kancelarią leśniczówki Bukowiec Istebna 472

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00097565
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00097565/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-24 13:38
Lokalizacja
Wisła, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-890338bf-8988-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
5480077429
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Remont starych budynkówRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty odwadniająceWykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychOchrona odgromowaRoboty izolacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneStolarka drewnianaPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekNakładanie powierzchni kryjącychRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

SZCZEPAN HARATYKIstebna, PL · lot 0
749 501,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00097565 z dnia 2022-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku mieszkalnego wraz z kancelarią leśniczówki Bukowiec Istebna 472

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001932

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czarne 6

1.5.2.) Miejscowość: Wisła

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 338552426

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wisla@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wisla.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/ https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-wisla/zamowienia-publiczne3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku mieszkalnego wraz z kancelarią leśniczówki Bukowiec Istebna 472

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-890338bf-8988-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097565

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00053623/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą:
Przebudowa budynku mieszkalnego wraz z kancelarią leśniczówki Bukowiec Istebna 472
w miejscowości Istebna, w leśnictwie Bukowiec, zgodnie z dokumentacją projektową, STWiOR oraz przedmiarem robót, w zakresie umożliwiającym osiągnięcie założonych celów.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
Przebudowa budynku mieszkalnego wraz z kancelarią leśniczówki Bukowiec Istebna 472
w Leśnictwie Bukowiec, pgr. działki o nr ewid.: 6906/1, obręb Istebna 0001 w jednostce ewidencyjnej Istebna 240309_2, zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiarem robót stanowiącymi integralną część niniejszej SWZ.
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.:
Przebudowa budynku mieszkalnego wraz z kancelarią leśniczówki Bukowiec Istebna 472
a) Roboty rozbiórkowe piwnicy;
b) Roboty budowlane piwnicy;
c) Roboty rozbiórkowe parteru;
d) Roboty budowlane parteru;
e) Roboty rozbiórkowe poddasza;
f) Roboty budowlane wykończeniowe na poddaszu użytkowym;
g) Wymiana pokrycia dachu wraz z wymianą elementów więźby dachowej;
h) Remont elewacji na budynku;
i) Demontaż instalacji i urządzeń wod-kan;
j) Montaż instalacji i urządzeń wod-kan;
k) Kotłownia wraz z instalacją c.o.;
l) Wymiana instalacji elektrycznej;
m) Instalacja odgromowa;
n) Wykonanie drenażu opaskowego;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45232452-5 - Roboty odwadniające

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45422100-2 - Stolarka drewniana

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 749501,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 749501,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 749501,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROFI-MAX Szczepan Haratyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482497839

7.3.3) Ulica: Istebna 1132

7.3.4) Miejscowość: Istebna

7.3.5) Kod pocztowy: 43-470

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 749501,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane