Modernizacja budynku Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście-wykonanie robót budowlanych poprawiających warunki bezpieczeństwa pożarowego w budynku
Miasto i Gmina Nowe Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00098798
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00098798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-25 12:21
- Lokalizacja
- Nowe Miasto, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d7be5b0-9a00-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5671786697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00098798 z dnia 2022-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście-wykonanie robót budowlanych poprawiających warunki bezpieczeństwa pożarowego w budynku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Nowe Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Apteczna 8
1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 661 49 20
1.5.8.) Numer faksu: 23 661 49 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@ugnowemiasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowemiasto.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nowemiasto.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście-wykonanie robót budowlanych poprawiających warunki bezpieczeństwa pożarowego w budynku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d7be5b0-9a00-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020472/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja budynku Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście - poprawa funkcjonalności budynku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00072341/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SI.271.5.2022.NP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Modernizacja budynku Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście - wykonanie robót budowlanych
poprawiających warunki bezpieczeństwa pożarowego w budynku”.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie poprawy
warunków bezpieczeństwa pożarowego w budynku Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście przy ul. Ciechanowskiej 17, 09-120 Nowe Miasto, znajdującego się na działkach o nr ewidencyjnych 442/1, 444/1 i 444/2. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia zawarty jest w dokumentacji budowlanej stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Zawarte w przedmiarach robót zestawienia
mają zobrazować skalę roboty budowlanej, wobec czego przedmiarom robót można przypisać wyłącznie charakter dokumentu pomocniczego. Opis przedmiotu zamówienia uwzględnia
wymagania w zakresie dostępności dla wszystkich użytkowników, w szczególności dla osób niepełnosprawnych.
W zakresie przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania przedmiotu umowy zgodnie z SWZ, załącznikami do SWZ, a głównie ze szczegółowym opisem przedmiotu umowy tj. dokumentacją budowlaną, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), a także z obowiązującymi przepisami szczegółowymi i przepisami technicznymi (np. stosowanie materiałów posiadających aktualne aprobaty techniczny i deklaracje zgodności), zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, normami, przepisami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisami przeciwpożarowymi oraz stosując się do poleceń Inspektora Nadzoru Inwestorskiego i zgodnie z warunkami umowy.
Realizacja przedmiotu umowy w szczególności polega na:
- przekazaniu placu budowy
- wyznaczeniu i ogrodzeniu przekazanego placu budowy;
- dostarczeniu niezbędnych urządzeń, wyposażenia i materiałów w tym budowlanych na teren budowy niezbędnych do realizacji zadania własnym transportem wraz z rozładunkiem ze środka transportu i złożeniem w miejscu umożliwiającym bezkolizyjne wykonanie przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem, że wszystkie urządzenia, wyposażenie materiały
w tym materiały budowlane, armatura i osprzęt muszą być ze sobą kompatybilne i nie zakłócać wzajemnego funkcjonowania;
- wykonaniu robót budowlanych;
- wykonania robót w zakresie instalacji sanitarnej i elektrycznej;
-odtworzeniu do stanu pierwotnego wszelkich naruszonych powierzchni, elementów konstrukcyjnych oraz innych elementów uszkodzonych bądź naruszonych w wyniku wykonywania robót budowlanych;
- udziale w odbiorze technicznym;
- wykonaniu inwentaryzacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1103463,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1103463,25 PLN
| 2022-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |