Modernizacja systemu wentylacji mechanicznej, c.o., węzła cieplnego w zakresie instalacji c.o. ,c.w.u., i c.t. wraz z próbą szczelności, wprowadzenie systemu zarządzania energią dla WNEiP UTH Radom
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00099122
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00099122/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-25 13:48
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-066c001f-9a13-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7960106439
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00099122 z dnia 2022-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu wentylacji mechanicznej, c.o., węzła cieplnego w zakresie instalacji c.o. ,c.w.u., i c.t. wraz z próbą szczelności, wprowadzenie systemu zarządzania energią dla WNEiP UTH Radom
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Malczewskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@uthrad.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uniwersytetradom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.uniwersytetradom.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja systemu wentylacji mechanicznej, c.o., węzła cieplnego w zakresie instalacji c.o. ,c.w.u., i c.t. wraz z próbą szczelności, wprowadzenie systemu zarządzania energią dla WNEiP UTH Radom2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-066c001f-9a13-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00099122
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00108081/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja systemu wentylacji mechanicznej. Modernizacja instalacji c.o.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Działania energooszczędne w budynku WNEiP UTH Radom”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00072792/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2b/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji systemu wentylacji mechanicznej, modernizacji c.o., modernizacji węzła cieplnego w zakresie instalacji c.o. ,c.w.u., i c.t. wraz z próbą szczelności, wprowadzenie systemu zarzadzania energią w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych w Radomiu ul. Chrobrego 31.
Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Działania energooszczędne w budynku WNEiP UTH Radom”
Roboty budowlane oznaczają pełen zakres robót budowlano- montażowych, robót demontażowych i montażowych oraz usług budowlanych w zakresie określonym w §1 wzoru umowy i opisem
w dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej, instalacji c.o., węzła cieplnego oraz systemu zarzadzania energią zgodnie z projektem „Modernizacja systemu wentylacji mechanicznej, modernizacja instalacji c.o., modernizacja węzła cieplnego wraz z próbami szczelności oraz wprowadzenia systemu zarzadzania energią w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych ul. Chrobrego 31 w Radomiu
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa w skład której wchodzi:
1) Projekt wykonawczy modernizacji systemu wentylacji mechanicznej, modernizacji instalacji c.o., modernizacji węzła cieplnego, wraz z próbami szczelności oraz wprowadzenie systemu zarzadzania energią w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych UTH Radom - branża sanitarna TOM 1.1
2) Projekt wykonawczy modernizacji systemu wentylacji mechanicznej, modernizacji instalacji c.o., modernizacji węzła cieplnego, wraz z próbami szczelności oraz wprowadzenie systemu zarzadzania energią w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych UTH Radom – branża elektryczna TOM 1.2
3) Projekt wykonawczy modernizacji systemu wentylacji mechanicznej, modernizacji instalacji c.o., modernizacji węzła cieplnego, wraz z próbami szczelności oraz wprowadzenie systemu zarzadzania energią w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych UTH Radom – branża automatyka/BMS TOM 1.3
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, - branża sanitarna TOM 2.1
5) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - - branża elektryczna TOM 2.2
6) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - branżą automatyka TOM 2.3
7) Przedmiar Robót - branża sanitarna TOM 4.1
8) Przedmiar robót branża elektryczna TOM 4.2
9) Przedmiar robót – branża Automatyka TOM 4.3
Zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we Wzorze umowy –Załącznik nr 4 do SWZ.
Uwaga: dokumentacja zawiera przedmiary robót, które należy traktować jako element pomocniczy w opracowaniu oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331210-1 - Instalowanie wentylacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45232141-2 - Roboty grzewcze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert, tj. do godziny 10:00 dnia 23.03.2022 roku wpłynęła jedna oferta Wykonawcy: Maciej Mikitiuk,ul. Marywilska 33/35, 26-600 Radom, która została odrzucona.
Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2022-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |