Szkolenia osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytomiu pn.: ABC Przedsiębiorczości oraz Pracownik Administracyjno-Biurowy
Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00100049
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-28 11:33
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6262489169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
Centrum Pedagogiki i Kształcenia Praktycznego Ilona ZającTychy, PL
61 862 PLNCentrum Pedagogiki i Kształcenia Praktycznego Ilona ZającTychy, PL
61 862 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.