Przygotowanie i druk gazetek dzielnicowych w 2022 roku

Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00101493
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-29 10:55
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i powiązane

Wykonawcy

15 przyznanych

WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN
WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN
WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN
WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN
RAFAŁ KRASNYKraków, PL
20 090 PLN
WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN
WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN
WYDAWNICTWO-DRUKARNIA EKODRUK S.C. M. GRODECKA, T. GRODECKIKraków, PL
20 814,84 PLN
WYDAWNICTWO-DRUKARNIA EKODRUK S.C. M. GRODECKA, T. GRODECKIKraków, PL
20 814,84 PLN
WYDAWNICTWO-DRUKARNIA EKODRUK S.C. M. GRODECKA, T. GRODECKIKraków, PL
29 738,88 PLN
WYDAWNICTWO-DRUKARNIA EKODRUK S.C. M. GRODECKA, T. GRODECKIKraków, PL
29 738,88 PLN
WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN
WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN
WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN
WOJCIECH WICHERBędzin, PL
190 881,6 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.