Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Dobre
GMINA DOBRE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00099828
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00099828/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-28 10:10
- Lokalizacja
- Dobre, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13ca976c-90bf-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8891460350
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejRoboty budowlane w zakresie studniRoboty instalacyjne elektrycznePojazdy do transportu odpadów i ścieków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00099828 z dnia 2022-03-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Dobre
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DOBRE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866643
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Dobre
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-210
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542850125
1.5.8.) Numer faksu: 542850660
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugdobre.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugdobre.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Dobre2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13ca976c-90bf-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00099828
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025553/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Dobre
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00062828/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KRGIK.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie zadania nr 1Część A - Przebudowa stacji uzdatniania wody w Byczynie.
W zakres części A wchodzi m. in.
- technologia uzdatniania wody
- instalacje technologiczne i towarzyszące wod - kan.
- pompownia wody płuczącej
- odstojnik wód popłucznych
- remont budynku SUW
- budowa wiaty na agregat prądotwórczy
- montaż agregatu
- budowa studni głębinowej
- utwardzenie i ogrodzenie terenu
Część B - Przebudowa stacji uzdatniania wody w Dobrem
W zakres części B wchodzi m. in.
- wykonanie rozdzielnicy zasilająco-sterującej pracą SUW
- wykonanie instalacji elektrycznychna terenie budynku SUW
- podłączenie wymienionych urządzeń na terenie SUW
- montaż układu SZR
- montaż automatyki zasilania zespołu prądotwórczego
- montaż zespołu prądotwórczego
- wymiana sprężarek - 2 szt.
Część C - Modernizacja kanalizacji sanitarnej w Gminie Dobre
W zakres części C wchodzi m. in.
- wymiana sterowania przepompowni ścieków wraz z wpięciem do monitoringu - 6 szt.
modernizacja przepomowni scieków wraz z wpięciem do moniotoringu - 4 szt.
Opis przedmiotu zamówienia tworzą dokumenty, które dla celów interpretacji będą miały pierwszeństwo zgodnie z następującą kolejnością:
1. Umowa
2. Odpowiedzi i informacje udzielone podczas postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
3. Projekt techniczny
4. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
5. Przedmiary robót
6. Oferta Wykonawcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 2900000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa samochodu asenizacyjnego dla Gminy Dobre. Podwozie i nadbudowa fabrycznie nowa z roku 2021 - 2022.Szczegółowy opis pojazdu zawiera specyfikacja samochodu asenizacyjnego będąca załącznikiem do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków
4.5.5.) Wartość części: 1100000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1412040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2091000,00 PLN
| 2022-03-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |