Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Kisielewskiego w miejscowości Jabłonna oraz w drodze bocznej od ul. Księżycowej w miejscowości Chotomów, gmina Jabłonna

GMINA JABŁONNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00135488
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00135488/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-06 15:31
Lokalizacja
Jabłonna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49121649-bc1f-4f27-8838-787a3bb38b83
Identyfikator
5361771514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE EKO JABŁONNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJabłonna, PL · lot 0
140 807,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00135488 z dnia 2025-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Kisielewskiego w miejscowości Jabłonna oraz w drodze bocznej od ul. Księżycowej w miejscowości Chotomów, gmina Jabłonna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Kisielewskiego w miejscowości Jabłonna oraz w drodze bocznej od ul. Księżycowej w miejscowości Chotomów, gmina Jabłonna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49121649-bc1f-4f27-8838-787a3bb38b83

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00135488

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033094/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Kisielewskiego i ulicy bocznej od ul. Księżycowej w Chotomowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00047259

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Podstawą wszczęcia niniejszego postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki jest art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1
pkt 11 ustawy Pzp , zgodnie z którym zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli udzielane jest ono przez
zamawiającego, o którym mowa w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt 1, osobie prawnej, jeżeli spełnione są wskazane w tym przepisie
warunki. Ustalono, że zarówno charakter zamawiającego, jak i wykonawcy odpowiadają wymaganiom określonym w
ustawie, umożliwiając tym samym udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.03.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 211063,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Kisielewskiego w miejscowości Jabłonna oraz w drodze bocznej od ul. Księżycowej w miejscowości Chotomów, gmina Jabłonna”
2. Etap 1 – odcinek sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Kisielewskiego w Jabłonnie (sieć wodociągową o średnicy Ø 110x6,6 mm PE 100, SDR 17 o łącznej długości około L= 63,6 mb, odejścia wodociągowe o średnicy Ø 40x3,7 mm PE 100, SDR11 o łącznej długości około L=6,5 mb – 2 szt., sieć kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej Ø90 x 8,2 mm PE 100 SDR 17 o łącznej długości około 66,10 mb, sieć kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej Ø63 x 5,8 mm PE100 SDR17 o łącznej długości około 6,5 mb - 3 szt.).
3. Etap 2 – odcinek sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w drodze bocznej od ul. Księżycowej w Chotomowie
(sieć wodociągową o średnicy Ø 110x6,6 mm PE 100, SDR 17 o łącznej długości około L = 37,20 mb, sieć wodociągową o średnicy Ø 80 mm żeliwo sferoidalne PN10 o łącznej długości około L= 0,70 mb, sieć kanalizacji sanitarnej Ø200 x 5,9 mm PVC SN8 o łącznej długości około 34,0 mb).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko Jabłonna Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361950731

7.3.4) Miejscowość: Jabłonna

7.3.5) Kod pocztowy: 05-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140807,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2025-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane