Dostawa ręczników papierowych, papieru toaletowego oraz czyściwa dla potrzeb Wielospecjalistycznego szpitala Miejskiego im. J. strusia w Poznaniu
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00100043
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-28 11:29
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781350016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Artykuły higieniczne z papieru
Wykonawcy
2 przyznane
Paper & NonwovenBogucin, PL
815 295 PLNPAPER&NONWOVEN MEM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABogucin, PL
815 295 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.