„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II.”

Gmina Sędziszów Małopolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00100424
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00100424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-28 13:21
Lokalizacja
Sędziszów Małopolski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88ebab2e-8fc8-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
8181584373
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00100424 z dnia 2022-03-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sędziszów Małopolski

1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Programów Pomocowych i Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581979

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Sędziszów Małopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-120

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sedziszow-mlp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sedziszow-mlp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sedziszowmalopolski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88ebab2e-8fc8-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00100424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011735/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa obiektu rekreacyjnego Skrzynczyna, etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00060692/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPiZP.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 83733,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II.”
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie ścieżek sensorycznych,
2) Wykonanie ścieżek edukacyjnych,
3) Dostawę i montaż elementów małej architektury,
4) Dostawę i montaż figur przestrzennych,
Uwaga!
Przedmiotowe postępowanie obejmuje swoim zakresem jedynie część elementów zawartych w Dokumentacji do zgłoszenia robót budowlanych, stanowiącej Załącznik 4 do SWZ. Zakres prac objęty niniejszym zamówieniem został wyszczególniony w Przedmiarze robót stanowiących Załącznik 5 do SWZ, który ze względu na wynagrodzenie ryczałtowe stanowi element porządkujący, którego cel sprowadza się do ułatwienia wykonawcy skalkulowania ceny ofertowej.
3. Szczegółowy opis i zakres wykonania zamówienia określa: Dokumentacja do zgłoszenia robót budowlanych, Przedmiar robót oraz załączniki graficzne, które stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęły 2 oferty, złożone przez Wykonawców:
Grupa EPX Paweł Matera, 39-205 Pustków 288 który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 120 000,00 zł
oraz
WAL MAR Waldemar Marciniak, Ul. 3-go Maja 56, 39-120 Sędziszów Małopolski, który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 206 281,52 zł.

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 103 000,00 zł brutto.

Wobec powyższego, korzystając z art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp , Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2022-03-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane