Rozbudowa i modernizacja infrastruktury sportowej w Stopnicy

Gmina Stopnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00100780
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00100780/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-28 14:55
Lokalizacja
Stopnica, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79f3ce75-9ed0-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
6551768527
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00100780 z dnia 2022-03-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja infrastruktury sportowej w Stopnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stopnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010783

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Stopnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-130

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 413779800

1.5.8.) Numer faksu: +48 413779606

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@stopnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.stopnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://stopnica.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i modernizacja infrastruktury sportowej w Stopnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79f3ce75-9ed0-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00100780

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020151/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa i modernizacja infrastruktury sportowej w Stopnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00079796/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1221217,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Budowa oświetlenia boiska piłkarskiego wraz nagłośnieniem oraz oświetlenia boiska treningowego poprzez: montaż 6 masztów wielokątnych o wys. 14 m oraz 28 naświetlaczy LED, 4 masztów o wys. 12 m oraz 12 naświetlaczy LED, 4 głośniki tubowe dwudrożne montowane na masztach oświetleniowych, 8 głośników, projektorów dźwięku zainstalowanych zostanie na słupach pod zadaszonymi trybunami oraz modernizacja (remont) istniejącej syntetycznej nawierzchni bieżni lekkoatletycznej oraz kortu tenisowego, ramach realizacji inwestycji z Rządowego Programu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych p.n. Rozbudowa i modernizacja infrastruktury sportowej w Stopnicy Opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) dokumentacja projektowa - Załącznik nr 1 do SWZ. Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie ZIP. Nazwa pliku „Zał. Nr 1 - Dokumentacja projektowa”;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik nr 2 do SWZ. Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie ZIP. Nazwa pliku „Zał. Nr 2 - STWIORB”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W postępowaniu wpłynęło pięć ofert, każda z nich z ceną ofertową przewyższającą kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację
zamówienia. Kwota ta nie może zostać zwiększona przez zamawiającego wobec tego postępowanie zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1564560,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2057861,87 PLN

2022-03-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane