"Termomodernizacja budynku Domu Harcerza w Jeleniej Górze wraz z przebudową schodów" w ramach zadania pn.: „Centrum Spotkań Młodzieży „Dom Harcerza” – remont i modernizacja obiektu – etap II”
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00101157
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00101157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-29 09:04
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b4bb6f1-9f8c-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00101157 z dnia 2022-03-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Termomodernizacja budynku Domu Harcerza w Jeleniej Górze wraz z przebudową schodów"
w ramach zadania pn.: „Centrum Spotkań Młodzieży „Dom Harcerza” – remont i modernizacja obiektu – etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Termomodernizacja budynku Domu Harcerza w Jeleniej Górze wraz z przebudową schodów"w ramach zadania pn.: „Centrum Spotkań Młodzieży „Dom Harcerza” – remont i modernizacja obiektu – etap II”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b4bb6f1-9f8c-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00101157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033262/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Centrum Spotkań Młodzieży " Dom Harcerza"- remont i modernizacja obiektu -Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00080482/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 870740,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na termomodernizacji ścian zewnętrznych i dachu budynku Domu Harcerza zlokalizowanego przy ulicy Wiejskiej 41 b w Jeleniej Górze wraz z przebudową schodów wejścia głównego.
Budynek Domu Harcerza zlokalizowany jest przy ulicy Wiejskiej nr 41a w Jeleniej Górze (działka ewid. 50/3, obręb: 60 Jelenia Góra, AM-21). Wskazana nieruchomość zabudowana zlokalizowana jest na działce, która jest własnością Gminy Jelenia Góra. Wjazd środków transportu na teren realizacji zadania jest możliwy z ulicy Wiejskiej. Budynek istniejący, ujęty w gminnej ewidencji zabytków oraz objęty ochroną prawną na podstawie zapisów planu miejscowego.
Podstawowe parametry techniczne budynku:
Maksymalne wymiary budynku z przybudówkami - 43,80 x 17,03 m
Powierzchnia zabudowy (po rozbiórkach przybudówek) - 692,96 m2
Kubatura budynku - 5 660,00m3
Wysokość budynku - 8,70 m
Ilość kondygnacji - 3 nadziemne + 1 podziemna (częściowe podpiwniczenie)
Zadanie realizowane jest w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia w tym w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wobec faktu, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 u.p.z.p.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 833367,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 929723,00 PLN
| 2022-03-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |