przygotowanie i dostawa wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00101790
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-29 12:15
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi dowożenia posiłków
Wykonawcy
1 przyznane
Meridian’s sp. z o.o.POZNAŃ, PL
1 079 426 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.