Budowa ogólnodostępnego boiska sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Głogoczów
Gmina Myślenice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00102010
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00102010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-29 13:15
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6048cfbe-9a23-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6811004414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00102010 z dnia 2022-03-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnego boiska sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Głogoczów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślenice
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Myślenice - Urząd Miasta i Gminy Myślenice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555418
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 8/9
1.5.2.) Miejscowość: Myślenice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@myslenice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.myslenice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/77d390ed-b5d1-4633-b7e2-beb3b10ab22b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ogólnodostępnego boiska sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Głogoczów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6048cfbe-9a23-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP/271/22/20212
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1119874,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa przyszkolnego (wielofunkcyjnego) boiska sportowego z odwodnieniem drenażowym, obiektów małej architektury w miejscu publicznym (plac zabaw - elementy i urządzenia placu zabaw, siłowni plenerowej, ławki, kosze, tablice regulaminowe), murów oporowych, ogrodzenia w formie piłkochwytów oraz zewnętrznej
infrastruktury technicznej (schody terenowe, dojścia i dojazdy). Inwestycja mieści się na działce nr ewid. 1065/1, 1065/2 w m.
Głogoczów (powiat Myślenicki, gmina Myślenice, województwo Małopolskie). W ramach inwestycji projektuje się budowę dojścia w
formie ciągów komunikacyjnych pieszych oraz pochylni i schodów terenowych. W ramach inwestycji projektuje się wykonanie
poliuretanowej nawierzchni bezpiecznej dla placu zabaw oraz poliuretanowej nawierzchni sportowej dla boiska wielofunkcyjnego.
Plac zabaw zostanie wyposażony w obiekty małej architektury a boisko w sprzęt sportowy służący do gry w koszykówkę, piłkę
nożną, siatkówkę oraz tenisa ziemnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postepowanie zostaje unieważnione z uwagi na fakt, iż cena zawarta w ofercie najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wykonawca P.W. ProCom Wiktoria Andrzejewska, którego oferta mieściła się w możliwościach finansowych Zamawiającego przesłał informacje, że złożona przez niego oferta jest niedoszacowana o ok 600000zł w wyniku czego wycofał swoja ofertę. Pozostałe oferty są poza możliwościami ZamawiającegoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
| 2022-03-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |