Dostawa dwóch samochodów typu VAN
Izba Administracji Skarbowej w Opolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00140852
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-29 11:08
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7541026256
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikoweSamochody osobowe
Wykonawcy
2 przyznane
Toyota & Lexus Centrum Wrocław Sp. z o.o.Wrocław, PL
127 735 PLNToyota & Lexus Centrum Wrocław Sp. z o.o.Wrocław, PL
127 735 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.