Wykonanie trasy rowerowej na ul. Roosevelta w Gnieźnie
Miasto Gniezno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00103348
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00103348/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-30 11:51
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8737f657-87fd-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 7841001591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00103348 z dnia 2022-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie trasy rowerowej na ul. Roosevelta w Gnieźnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gniezno
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Gnieźnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630189018
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lecha 6
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 614260457
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@gniezno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gniezno.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie trasy rowerowej na ul. Roosevelta w Gnieźnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8737f657-87fd-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103348
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028766/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie trasy rowerowej w ul. Roosevelta
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00049125/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WD.271.1.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie trasy rowerowej na ul. Roosevelta w Gnieźnie”.
2. Zakres robót budowlanych w ramach zamówienia obejmuje wykonanie:
1) Roboty drogowe:
a. roboty rozbiórkowe,
b. roboty ziemne,
c. krawężniki i obrzeża,
d. nawierzchnia jezdni (poszerzenie),
e. konstrukcja nawierzchni chodników i zjazdów,
f. konstrukcja nawierzchni pasa rowerowego,
g. zieleń drogowa,
h. oświetlenie,
i. organizacja ruchu, elementy BRD,
j. odwodnienie
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 11 do SWZ (dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta złożona przez Wykonawcę – Zakład Robót Drogowych i Melioracyjnych DROGMEL Jerzy Cegłowski, Baranowo Młyn ul. Starych Wierzb 17, 62-010 Pobiedziska w przedmiotowym postępowaniu została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy Pzp.Druga oferta złożona w przedmiotowym postępowaniu przez Konsorcjum, gdzie Liderem była Firma Usługowo – Handlowa „ANNA” Anna Białobrzycka zawiera cenę 938.105,74 zł brutto. Zamawiający w dniu 25.02.2022 r. na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp podał kwotę, którą ma zamiar przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 650.000,00 zł.
Wobec faktu, iż najkorzystniejsza oferta podlega odrzuceniu, a cena drugiej oferty jest wyższa od kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć budżetu w celu zabezpieczenia środków finansowych dla realizacji zakresu rzeczowego opisanego w specyfikacji warunków zamówienia Zamawiający obowiązany jest unieważnić postępowanie.
| 2022-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |