„Poprawa stanu infrastruktury sportowej w Gminie Zagórz”
GMINA ZAGÓRZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00103940
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00103940/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-30 14:10
- Lokalizacja
- Zagórz, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c5ddaf0-85a4-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6871785102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00103940 z dnia 2022-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa stanu infrastruktury sportowej w Gminie Zagórz”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440778
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 2
1.5.2.) Miejscowość: Zagórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-540
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zagorz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://umig-zagorz.ires.pl/25185,25188,30327/30327/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa stanu infrastruktury sportowej w Gminie Zagórz”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c5ddaf0-85a4-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103940
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047057/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2501481,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. „Poprawa stanu infrastruktury sportowej w Gminie Zagórz”. Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 90 % wartości inwestycji. Wkład własny Zamawiającego stanowi 10 % wartości inwestycji. Wykonawca zobowiązany będzie do finansowania inwestycji w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego, na czas poprzedzający wypłatę środków z promesy na zasadach w niej opisanych. Zapłata wynagrodzenia Wykonawcy inwestycji w całości nastąpi po wykonaniu inwestycji w terminie nie dłuższym, niż 35 dni od dnia odbioru inwestycji przez Zamawiającego. Kopia promesy, o której mowa powyżej stanowi załącznik do projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:
Część 1 pn. „Budowa, przebudowa, remont infrastruktury sportowej wraz z zakupem podstawowego wyposażenia przy Szkole Podstawowej w Zagórzu”, w tym:
1) Przebudowa pomieszczeń siedziby klubu sportowego, w tym przebudowa instalacji;
2) Budowa zadaszonej trybuny sportowej;
3) Budowa oświetlenia boiska sportowego;
4) Remont płyty boiska sportowego wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu działki, poprzez ściągnięcie warstwy ziemi, ułożenie siatki na krety na głębokości min. 30 cm pod murawą, nawiezienie warstwy ziemi urodzajnej – ok. 5 cm na całości boiska, sianie trawy sportowej.
5) Dostawa z montażem wyposażenia, w tym:
a) mebli szatniowych wykonanych z płyty meblowej laminowanej, wyposażonych w szafkę górną zamykaną na klucz, wnękę ubraniową z wieszakami, siedzisko tapicerowane oraz szafkę na obuwie. Boksy w ilości 43 sztuk muszą być zamontowane na stałe w pomieszczeniach szatni po uprzednim uzgodnieniem dokładnej lokalizacji montażu z Zamawiającym;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie ppkt. od 1 do 3 określony został w dokumentacji technicznej stanowiącej jednolicie załącznik Nr 9 do SWZ.
UWAGA !!!
Zgodnie z projektem budowlanym budowy trybuny ilość miejsc siedzących to 144.
Remont płyty boiska, o którym mowa w ppkt. 4 nie został ujęty w dokumentacji technicznej ani w przedmiarach. Wykonawca zobowiązany jest do ujęcia kosztów remontowych w ofercie składanej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu
Wyposażenie, o którym mowa w ppkt. 5 nie zostało ujęte w dokumentacji technicznej ani w przedmiarach. Wykonawca zobowiązany jest do ujęcia kosztów wyposażenia w ofercie składanej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 1561102,12 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. „Poprawa stanu infrastruktury sportowej w Gminie Zagórz”. Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 90 % wartości inwestycji. Wkład własny Zamawiającego stanowi 10 % wartości inwestycji. Wykonawca zobowiązany będzie do finansowania inwestycji w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego, na czas poprzedzający wypłatę środków z promesy na zasadach w niej opisanych. Zapłata wynagrodzenia Wykonawcy inwestycji w całości nastąpi po wykonaniu inwestycji w terminie nie dłuższym, niż 35 dni od dnia odbioru inwestycji przez Zamawiającego. Kopia promesy, o której mowa powyżej stanowi załącznik do projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.Część 2 pn. „Rozbiórka budynku oraz budowa parterowego obiektu socjalno-szatniowego, zlokalizowanego bezpośrednio obok istniejącego boiska sportowego w m. Poraż wraz z zakupem podstawowego wyposażenia i montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 4,9 kW, z wykorzystaniem na potrzeby budynku”, w tym:
1) Rozbiórka istniejącego budynku;
2) Budowa budynku socjalno-szatniowego, w tym budowa instalacji;
3) Utwardzenie terenu przy budynku;
4) Remont płyty boiska o powierzchni 0,54 ha wraz z remontem drenażu ułożonego na głębokości max. 80 cm, o łącznej dł. rur max. 1250 m, poprzez ściągnięcie warstwy ziemi, wymianę rur drenażowych o średnicy 100 mm, ułożenie siatki na krety na głębokości min. 30 cm pod murawą, nawiezienie wyrównującej warstwy ziemi urodzajnej – ok. 5 cm na całości boiska, sianie trawy sportowej.
5) Wymiana na nowe piłko chwytów o wymiarze wys. 6 m x szer. 25 m – 2 szt. oraz bramek piłkarskich – 2 szt
6) Dostawa z montażem na stałe wyposażenia, w tym:
a) mebli szatniowych wykonanych z płyty meblowej laminowanej, wyposażonych w szafkę górną zamykaną na klucz, wnękę ubraniową z wieszakami, siedzisko tapicerowane oraz szafkę na obuwie. Boksy w ilości 43 sztuk muszą być zamontowane na stałe w pomieszczeniach szatni po uprzednim uzgodnieniem dokładnej lokalizacji montażu z Zamawiającym;
b) Szafa pod zabudowę, wykonana z płyty meblowej laminowanej, zamykana na klucz na odzież o dł. 262 i wys. min. 2 m. – 1 szt.
c) Stolik taktyczny – 4 szt.
d) Regał przemysłowy - stelaż metalowy, półki z płyty meblowej - 2 szt.
e) Stojak metalowy na min. 10 piłek – 2 szt.
f) Kosz na pranie z wyjmowanym wkładem – 1 szt.
7) Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 4,9 kW, w tym:
a) opracowanie inwentaryzacji i ekspertyzy oraz symulacji zestawu fotowoltaicznego wraz z doborem odpowiednich urządzeń w celu najkorzystniejszego uzysku energii oraz w celu sprawdzenia wytrzymałości wszystkich istotnych elementów konstrukcyjnych na dodatkowe obciążenia, które zostaną wywołane przez dobudowanie instalacji PV na budynku;
b) dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z innymi niezbędnymi instalacjami i połączeniami;
c) wykonanie prób, badań i rozruchów instalacji fotowoltaicznej,
d) przeszkolenie użytkowników co do zasad prawidłowej eksploatacji instalacji fotowoltaicznej wraz z opracowaniem szczegółowych instrukcji obsługi;
e) wykonanie dokumentacji zgłoszeniowej oraz dokonanie zgłoszenia w imieniu Zamawiającego do dostawcy energii elektrycznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie ppkt. od 1 do 3 określony został w dokumentacji technicznej stanowiącej jednolicie załącznik Nr 9 do SWZ.
UWAGA !!!
Wyprawę tynkarską należy wykonać zgodnie z rysunkiem ,,3A” – PROJEKTU BUDOWLANEGO Budowy budynku socjalno-szatniowego obiekt kategorii: XV tj. tynk zewnętrzny akrylowy
Remont płyty boiska oraz drenażu, o których mowa w ppkt. 4 nie zostały ujęte w dokumentacji technicznej ani w przedmiarach. Wykonawca zobowiązany jest do ujęcia kosztów remontowych w ofercie składanej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu.
Piłko chwyty oraz bramki, o których mowa w pkt 5 nie zostały ujęte w dokumentacji technicznej ani w przedmiarach. Wykonawca zobowiązany jest do ujęcia kosztów wymiany w ofercie składanej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu.
Wyposażenie, o którym mowa w ppkt. 6 nie zostało ujęte w dokumentacji technicznej ani w przedmiarach. Wykonawca zobowiązany jest do ujęcia kosztów wyposażenia w ofercie składanej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu.
Instalacja fotowoltaiczna, o której mowa w ppkt. 7 nie została ujęta w dokumentacji technicznej ani w przedmiarach. Wykonawca zobowiązany jest do ujęcia kosztów instalacji fotowoltaicznej w ofercie składanej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 940379,84 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2103300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2496538,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2103300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magnolia Janik Magdalena
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 626 245 37 11
7.3.3) Ulica: Ul.Ludowa 197
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.5) Kod pocztowy: 42-215
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Nadzór i doradztwo techniczne przy
prowadzeniu robót związanych z budową,
przebudową budynków
TEL-BRUK Radosław
Telenga 42-215
Ul.Traugutta 65
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2103300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1291500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1524006,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1291500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magnolia Janik Magdalena
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 626 245 37 11
7.3.3) Ulica: Ul.Ludowa 197
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.5) Kod pocztowy: 42-215
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Nadzór i doradztwo techniczne przy
prowadzeniu robót związanych z budową,
przebudową budynków
TEL-BRUK Radosław
Telenga 42-215
Ul.Traugutta 65
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1291500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |