PRZEBUDOWA DRÓG ŁĄCZĄCYCH GMINĘ ŁAŃCUT Z POWIATEM RZESZOWSKIM

GMINA ŁAŃCUT

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00103394
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00103394/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-30 12:02
Lokalizacja
Łańcut, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96a6ed70-930e-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
8151632222
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie nawierzchni drógUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00103394 z dnia 2022-03-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DRÓG ŁĄCZĄCYCH GMINĘ ŁAŃCUT Z POWIATEM RZESZOWSKIM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A

1.5.2.) Miejscowość: Łańcut

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DRÓG ŁĄCZĄCYCH GMINĘ ŁAŃCUT Z POWIATEM RZESZOWSKIM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96a6ed70-930e-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103394

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00060492/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 PRZEBUDOWA DRÓG ŁĄCZĄCYCH GMINĘ ŁAŃCUT Z POWIATEM RZESZOWSKIM

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063702/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: PRZEBUDOWA DRÓG ŁĄCZĄCYCH GMINĘ ŁAŃCUT Z POWIATEM RZESZOWSKIM.

Zamówienie realizowane z Rządowego Funduszu Polski Ład „Program Inwestycji Strategicznych”.

2. Planowana do realizacji inwestycja to:

1) Zaprojektowanie i rozbudowa drogi gminnej publicznej Nr 109852R „Kraczkowa przez wieś” oraz drogi gminnej publicznej Nr 109851 R „Kraczkowa Działy Zachodnie” na zasadach i w zakresie opisanym w Programie Funkcjonalno-Użytkowym z uwzględnieniem optymalizacji z dnia 09.02.2022 r. zwanym dalej PFU – stanowiącym Załącznik Nr 9 do niniejszej SWZ;

2) Zaprojektowanie i rozbudowa drogi gminnej publicznej Nr 109851 R „Kraczkowa Działy Zachodnie w km 0+000-0+471,90 na zasadach i w zakresie opisanym w dokumentacji techniczno – budowlanej, stanowiącej koncepcję i PFU – stanowiącej Załącznik Nr 10 do niniejszej SWZ. Koncepcja rozwiązań projektowych w dokumentacji ma charakter poglądowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym - art. 275 pkt 1 ustawy Pzp o udzielenie zamówienia publicznego na "Przebudowę dróg łączących gminę Łańcut z Powiatem Rzeszowskim" zostało unieważnione ze względu na fakt, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-03-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane