Sukcesywne dostawy siatek chirurgicznych, siatek i taśm ginekologicznych
WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI IM.DR EMILA WARMIŃSKIEGO - SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00105005
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-31 11:25
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9532293970
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki
Wykonawcy
3 przyznane
HMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
111 800,09 PLNHMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
111 800,09 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
18 627,84 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.