Wykonanie systemu klimatyzacji w budynku 39, 39a, 39b na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia

WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00105002
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00105002/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-31 11:25
Lokalizacja
Zielonka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44bbbdce-4dd5-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
1250000208
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00105002 z dnia 2022-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie systemu klimatyzacji w budynku 39, 39a, 39b na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010153990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Zielonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-220

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: witu@witu.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.witu.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/witu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytut Badawczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie systemu klimatyzacji w budynku 39, 39a, 39b na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44bbbdce-4dd5-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105002

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00283794/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPR/1/21/D8/L/16/004/02

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie systemu klimatyzacji w budynku nr 39, 39A, 39B na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce wraz ze sporządzeniem dokumentacji powykonawczej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót określony został w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót stanowiącej załącznik nr 1 do umowy, Projekcie Wykonawczym Systemu Klimatyzacyjnego na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce oraz Przedmiarze Robót - Załącznik Nr 2 do SWZ.
3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach, stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa prawna unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r.
poz. 1129 z poźn.zm.).


Uzasadnienie faktyczne: cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W postępowaniu złożono 7 (siedem) ofert.
2022-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane