Usługi doradztwa specjalistycznego w zakresie tworzenia Centrów Usług Społecznych (CUS) oraz procesu deinstytucjonalizacji (DI) w związku z realizacją projektu partnerskiego pn.: „Liderzy kooperacji”

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00105299
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-31 12:35
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5262380101
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradztwa

Wykonawcy

3 przyznane

WIME Hurtownia Inspiracji Motywacji i Prądu Marcin LewińskiWarszawa, PL
80 244 PLN
FUNDACJA SPORTU ZDROWIA I TURYSTYKI ESTWarszawa, PL
81 000 PLN
FUNDACJA SPORTU ZDROWIA I TURYSTYKI ESTWarszawa, PL
81 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.