Przebudowa drogi powiatowej Nr 2759W – ul. Narutowicza w Otwocku
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00105498
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00105498/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-31 13:20
- Lokalizacja
- Karczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a2a9bf0-9f9b-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5321648374
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00105498 z dnia 2022-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 2759W – ul. Narutowicza w Otwocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014848593
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Westerplatte 36
1.5.2.) Miejscowość: Karczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat-otwocki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.powiat-otwocki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
zdpotwock.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 2759W – ul. Narutowicza w Otwocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a2a9bf0-9f9b-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105498
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00080499/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP/P-03/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej Nr 2759W – ul. Narutowicza w Otwocku
polegająca na budowie i przebudowie odwodnienia wraz z ustawieniem krawężnika
Informację dotyczące zadania
1) Prace należy wykonać na odcinkach:
a) od działki nr ew. 235/7 obr. 99 do działki ew. nr 2/1 obr. 173 – w okolicy ul. Niezapominajki
odcinek około 25 mb
b) od działki nr ew. 7/1 obr. 173 do działki nr ew. 3 obr. 175 odcinek około 265 mb
c) od działki nr ew. 33 obr. 82 do działki nr ew. 86 obr. 82 ( ul. Kalinowskiego) odcinek około
120 mb
2) Zakres prac obejmuje m. in.:
✓ Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych
✓ Rozbiórkę elementów dróg i ulic (nawierzchni bitumicznej, zjazdów z kostki brukowej,
zjazdów z betonu cementowego, nawierzchni z płyt ażurowych)
✓ Regulacje urządzeń podziemnych,
✓ Roboty ziemne,
✓ Wykonanie odwodnienia (studnie, kratki oraz pobocze chłonne z kruszywa łamanych),
✓ Wykonanie ścieku przykrawężnikowego z kostki betonowej,
✓ Wykonanie krawężników betonowych
UWAGA: W ramach zadania należy wykonać wszystkie roboty określone w dokumentacji
projektowe z wyłączeniem wykonania nawierzchni chodnika wraz z jego warstwami
konstrukcyjnymi oraz nawierzchni utwardzonego pobocza wraz z jego warstwami
konstrukcyjnymi),
UWAGA: W ramach zadania należy wyregulować wysokościowo nawierzchnię istniejących
zjazdów po wykonaniu krawężników i ścieku przykrawężnikowego.
3) Wykonawca zobowiązany jest do umieszczenia tablicy informacyjnej przed realizacją inwestycji
oraz po jej realizacji według wzoru określonego przez Zamawiającego,
4) Prace należy prowadzić z zachowaniem odpowiednich przepisów i instrukcji bezpieczeństwa
pracy przy wykonywaniu robót budowlanych. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania,
uzyskania zatwierdzenia powiatowego inżyniera ruchu oraz wprowadzenia Czasowej
Organizacji Ruchu na czas budowy. Po zakończonych robotach Wykonawca zobowiązany jest
do przywrócenia stałej organizacji ruchu.
5) Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania we własnym zakresie materiałów
pochodzących z rozbiórki
6) Po zakończonych robotach Wykonawca wykona dokumentację powykonawcza, w skład której
wchodzić będą między innymi wyniki badań, atesty, deklaracje zgodności, dokumentacja
fotograficzna, zawiadomienie o wprowadzeniu czasowej organizacji i zawiadomienie o
wprowadzeniu stałej organizacji ruchu oraz inne dokumenty wskazane przez Inspektora,
dokument potwierdzający fakt złożenia inwentaryzacji powykonawczej. Wykonawca po
otrzymaniu geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej jest zobowiązany do dostarczenia
oryginału do Zamawiającego ,
Dopuszczenie rozwiązań równoważnych opisywanym w przypadku opisania przedmiotu zamówienia
przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji
technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp
Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji
technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3
Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowane roboty budowlane nie są zgodne z
normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do
których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że wykonawca udowodni w ofercie, w
szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Pzp,
że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie
przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2022-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |