Remonty dróg o nawierzchni gruntowej, ścinanie poboczy dróg gminnych oraz odmulanie i kopanie rowów w ciągu dróg gminnych na terenie Gminy Jarocin
GMINA JAROCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00106063
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00106063/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-01 08:39
- Lokalizacja
- Jarocin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-284470e8-73a3-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 6170006401
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00106063 z dnia 2022-04-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty dróg o nawierzchni gruntowej, ścinanie poboczy dróg gminnych oraz odmulanie i kopanie rowów w ciągu dróg gminnych
na terenie Gminy Jarocin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JAROCIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: AL. NIEPODLEGŁOŚCI 10
1.5.2.) Miejscowość: Jarocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 749 95 00
1.5.8.) Numer faksu: 62 747 22 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: office@jarocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jarocin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jarocin.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty dróg o nawierzchni gruntowej, ścinanie poboczy dróg gminnych oraz odmulanie i kopanie rowów w ciągu dróg gminnychna terenie Gminy Jarocin
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-284470e8-73a3-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106063
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009013/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remonty dróg o nawierzchni gruntowej, ścinanie poboczzy dróg gminnych oraz odmulanie i kopanie rowów w ciągu dróg gminnych na terenie Gminy Jarocin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00014958/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR-RGK.271.1.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie dotyczy:
1) remontu nawierzchni dróg gminnych o nawierzchni gruntowej poprzez:
• wyrównanie drogi za pomocą równiarki samojezdnej,
• wyrównanie drogi za pomocą walca wibracyjnego samojezdnego,
• uzupełnienia ubytków lub utwardzenia drogi za pomocą tłucznia granitowego fr. 31,5-63,0 mm lub gruzu budowlanego,
• korytowania gruntu pod przyszłe utwardzenie wraz z wywozem urobku,
2) ścinania gruntowych poboczy dróg gminnych poprzez:
• mechaniczne za pomocą ścinarki do poboczy usunięcie zalegającej na poboczu dróg gminnej warstwy ziemi lub/i darniny na szerokości nie większej niż 1,0 m, w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się ręczne lub za pomocą koparki ścinanie poboczy, wraz z załadunkiem, wywozem i zagospodarowaniem urobku
3) odmulanie i kopanie rowów poprzez:
• mechaniczne odmulenie istniejących rowów odwadniających pasy drogowe w celu powstałego zamulenia o grubości do 0,3 m wraz z wyprofilowaniem skarp, w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się ręczne odmulanie, wraz z załadunkiem, wywozem i zagospodarowaniem urobku
• mechaniczne kopanie rowów o szerokości do 1,5 m w celu odwodnienia pasów drogowych na głębokość nie większą niż 1 m wraz z wyprofilowaniem skarp wraz z załadunkiem, wywozem i zagospodarowaniem urobku
2. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45232452-5 - Roboty odwadniające
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7.
6. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani [art. 462 ust. 2 Pzp].
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265803,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399289,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274064,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RYSZARD BIANEK FERD FIRMA ROBÓT INŻYNIERYJNYCH I DROGOWYCH, ul. Szarych Szeregów 25, 63-000 Środa Wielkopolska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861003819
7.3.3) Ulica: ul. Szarych Szeregów 25
7.3.4) Miejscowość: Środa Wielkopolska
7.3.5) Kod pocztowy: 63-000
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274064,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |