Przebudowa byłego kina Tęcza na Kasyno Kultury

Miasto Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00106170
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00106170/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-01 09:07
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f08ebd8-7e80-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
5811956166
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynkówRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuWykonywanie konstrukcji dachowychBetonowanieRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekTapetowanie ścianRoboty malarskieRoboty renowacyjneRoboty restrukturyzacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF PAZIEWSKIKwidzyn, PL · lot 0
8 264 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00106170 z dnia 2022-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa byłego kina Tęcza na Kasyno Kultury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 19

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_kwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa byłego kina Tęcza na Kasyno Kultury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f08ebd8-7e80-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106170

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002049/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa byłego kina "Tęcza" na "Kasyno Kultury"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00035191/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa byłego budynku kina „Tęcza” na Kasyno Kultury.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje kontynuację przerwanych prac budowlanych przebudowy istniejącego budynku zgodnie z dokumentacją pierwotną. Po odstąpieniu od umowy dotychczasowego Wykonawcy, budynek został należycie zabezpieczony przed zniszczeniami dotychczas wykonanych robót. Na wykonany zakres prac została wykonana inwentaryzacja, dokumentacja powykonawcza, przedmiary robót będące załącznikiem do postępowania.
3. Główne zadania przedmiotu zamówienia:
1) kontynuację przerwanych prac budowlanych przebudowy istniejącego budynku dawnego kasyna cywilnego, później kina Tęcza,
2) uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego decyzji o dopuszczeniu obiektu do użytkowania przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie,
3) uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego decyzji o dopuszczeniu obiektu do użytkowania przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Kwidzynie,
4) uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego decyzji pozwolenia na użytkowanie wydanej przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego,
4. Funkcjonalnie w budynku zaprojektowano:
1) piwnica – sale wielofunkcyjne dla celów kultury, węzły sanitarne, szatnia
2) parter – główna sala wielofunkcyjna, hol –foyer, salki wielofunkcyjne dla celów kultury, zaplecza socjalne
3) piętro – antresolę, pomieszczenia biurowe, zaplecze sanitarne, pomieszczenia techniczne
5. Główne roboty budowlane, które należy wykonać w ramach kontynuacji inwestycji:
1) więźba dachowa nad przybudówką południową, roboty rozbiórkowe i odtworzenie więźby nad centralną częścią budynku, pokrycie dachów, montaż rynien i rur spustowych
2) stolarka okienna i drzwiowa
3) elewacja budynku
4) oświetlenie budynku
5) wyprawy i okładziny ścian wewnętrznych
6) posadzki w budynku
7) sufity podwieszane
8) instalacje wentylacji i klimatyzacji
9) instalacja p.poż wraz z systemem SSP
10) węzeł cieplny
11) rozdzielnice elektryczne wraz z osprzętem elektroinstalacyjnym, oprawy oświetleniowe
12) armatura sanitarna
13) przyłącze kanalizacji deszczowej
14) dźwig (winda) do przewozu osób niepełnosprawnych wraz z rejestracją i uzyskanie dokumentu do dopuszczenia do użytkowania w UDT
6. Zamawiający wymaga, aby robotami budowlanymi kierowała osoba, która posiada uprawnienia budowlane określone przepisami Prawa budowlanego oraz która przez co najmniej 18 miesięcy brała udział w robotach budowlanych prowadzonych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury zgodnie z art. 37c. Ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.
NAGŁOŚNIENIE: w trakcie realizacji inwestycji „Przebudowa byłego kina „Tęcza” na Kasyno Kultury” zostało wykonane opracowanie zawierające wytyczne dotyczące rozwiązań technologicznych oraz architektury systemu nagłośnienia. Opracowanie jest dokumentacją nadrzędną w stosunku do projektu pierwotnego w branży elektroakustyki. Zestawienie materiałowe w opracowaniu zawierają elementy wskazane do wyceny. Elementów przekreślonych nie należy ujmować w wycenie.
Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432220-2 - Tapetowanie ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8264000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9876997,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8264000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMBUD Krzysztof Paziewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811777736

7.3.3) Ulica: Kopernika 3

7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 82-500

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Prowadzenie robót budowlanych - wykonawstwo
Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane i Konserwacji Zabytków Krzysztof Osuchowski, Alicja Babik Sp.j., ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8264000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2022-03-31 do 2023-01-11
2022-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane