Budowa drogi wraz z infrastrukturą w ul. Sybiraków w Puławach
Zarząd Dróg Miejskich w Puławach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00105993
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00105993/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-01 08:06
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1653c836-7e77-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 7162469877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00105993 z dnia 2022-04-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi wraz z infrastrukturą w ul. Sybiraków w Puławach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Puławach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7162469877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Skowieszyńska 51
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdm.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdmpulawy.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdmpulawy.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi wraz z infrastrukturą w ul. Sybiraków w Puławach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1653c836-7e77-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105993
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00035000/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM.421.1.2022.DM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2318586,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa drogi wraz z infrastrukturą w ul. Sybiraków w Puławach, w następującym zakresie:
1) Budowa drogi w ulicy Sybiraków o długości ok. 373 m:
• Konstrukcja jezdni:
Ulepszone podłoże z piasku stabilizowanego cementem „ z betoniarki” gr. 20 cm Rm=2,5 MPa
Podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm
(0-31,5 mm) wg PN-S-06102
Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W , gr. 8 cm wg PN-EN 13108-1,
Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S gr. 4 cm wg PN-EN 13108-1, KR-3, wg WT-2 Nawierzchnie asfaltowe 2014
• Konstrukcja wjazdów do posesji (krawężnik stanowiący obrzeżenie wjazdu, o wymiarach 12x25 na ławie zwykłej z betonu C8/10):
Podbudowa z piasku stabilizowanego cementem „ z betoniarki” gr. 10 cm Rm=2,5 MPa
Podbudowa z piasku stabilizowanego cementem „ z betoniarki” gr. 15 cm Rm=5,0 MPa
Grys kwarcytowy 2-7 mm, gr. 4 cm, gatunek 1
Kostka z betonu wibroprasowanego gr. 80 mm, kolor szary, wg PN-EN :1338, 2005
• Chodniki i dojścia do furtek:
Podbudowa z piasku stabilizowany cementem „z betoniarki” gr. 15 cm Rm=2,5MPa
Podsypka z grysu kwarcytowego 2-7 mm, gr. 4 cm, gatunek 1
Kostka z betonu wibroprasowanego gr. 60 mm, kolor szary, wg PN:EN 1338:2005
Dla chodnika zaprojektowano obrzeże betonowe wibroprasowane o wymiarach 8x30 cm, na ławie z betonu C8/10 o wymiarach 24x20x12 cm.
Przed przejściami dla pieszych, należy ułożyć 1 rząd żółtych płytek z wypustkami.
• Zieleń
wykonanie trawników (powierzchnia: 883 m2),
pielęgnacja zieleni w okresie gwarancyjnym
Zasady pielęgnacji zieleni w okresie gwarancyjnym (roczna pielęgnacja zieleni) określone są w załączniku do Opisu przedmiotu zamówienia.
• Stała i czasowa organizacja ruchu
Oznakowanie poziome
Oznakowanie pionowe
• Regulacja urządzeń podziemnych
Regulacja studni
Regulacja skrzynek na zasuwach wodociągowych itp.
2) Budowa oświetlenia LED
słupy stalowe nawiązujące do istniejącego oświetlenia w ul. Sybiraków (słup stalowy ocynkowany sześciokątny typu S-80, posadowione na fundamentach, wysokość słupa h=8m),
słupy wyposażone w tabliczki bezpiecznikowe tłoczone z tworzywa termoutwardzalnego w II klasie izolacji ze śrubami M8 do podłączenia kabli,
oprawy ze źródłem LED II klasa izolacji,
wymagania oświetleniowe drogi klasy ME6 zgodnie z PN-EN 13201-2,
zasilanie kablowe 4-żyłowe aluminiowe + bednarka, nawiązujące do istniejącego zasilania słupów (YAKY 4x25mm2+FeZn 25x4),
zasilanie z istniejącej szafki oświetleniowej SOP-W z wykorzystaniem istniejącego kabla,
załączanie i wyłączanie od zegara astronomicznego,
układ sieci TT.
Uwaga!
W ofercie należy dodatkowo uwzględnić rozbudowę linii kablowej 0,4kV oświetlenia drogowego o dwa słupy na dz. nr 4998 na wysokości posesji zlokalizowanej na dz. nr 4913/6 wg odrębnego opracowania – Projekt budowlano-wykonawczy na budowę linii kablowej 0,4 kV oświetlenia drogowego opracowany przez: Usługi Elektryczne Kazimierz Kąkol.
3) Budowa kanału technologicznego
budowa studni kablowych prefabrykowanych SK-2 14 szt.
budowa studni kablowych prefabrykowanych SK-1 1 szt.
budowa kanału technologicznego, moduł KTu 442,0 m
4) Budowa kanalizacji deszczowej z likwidacją istniejącego rowu.
Budowa kanału Φ 1,00m (rowu krytego), o długości L=278,0 m
Budowa kanału Φ 0,30m, o długości L= 58,5 m
Budowa odcinków kanału Φ 0,25m, o długości L= 12,2 m
Budowa przyłączy od wpustów deszczowych Φ 0,20m, o długości L=28,5 m
Budowa studzienek połączeniowo – rewizyjnych ø 1,20m, żelbetowych 4 szt.
Budowa studzienek połączeniowo – rewizyjnych ø 1,00m, PEHD 4 szt.
Włączenie wpustów deszczowych z osadnikami 8 szt.
Budowa wlotu i wylotu kanału Φ 1,00m 2 szt.
na wlocie i wylocie kolektora do rowu należy zainstalować kraty o wymiarach 2,40 x 3,0 m, z prętów stalowych Φ12mm w rozstawie 0,10 m, zabezpieczonych antykorozyjnie,
Pogłębienie i umocnienie rowu na wlocie do kanału, na długości L= 2,0 m
Pogłębienie i umocnienie rowu na wylocie kanału do rowu, na długości L=22,0 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2178201,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2721883,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2178201,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe "TRANS - KRUSZ" s.c. Dariusz i Grzegorz Niedziela
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 1. ELGRID Sp. z o.o., 2. "WOD-GAZ" T. i B. Sekita Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7160020446, 7161397199
7.3.4) Miejscowość: Puławy
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zakres robót b. drogowej zrealizuje PRD Sp. z o.o. w Zwoleniu
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2178195,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2022-04-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |