Poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego na terenie Gminy Drwinia
Gmina Drwinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00106300
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00106300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-01 09:40
- Lokalizacja
- Drwinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7273b349-8f30-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6831718453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00106300 z dnia 2022-04-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego na terenie Gminy Drwinia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drwinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Drwinia 57
1.5.2.) Miejscowość: Drwinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-709
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 122817153
1.5.8.) Numer faksu: 122849834
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.topor@drwinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drwinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.drwinia.pl, https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego na terenie Gminy Drwinia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7273b349-8f30-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028925/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego na terenie Gminy Drwinia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059620/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2992301,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn. "Budowa zintegrowanej sieci ścieżek rowerowych i pieszo-rowerowych w pasie drogi DW 965 na odc. 010 od km 0+126 do km 0+404 oraz od km 0+422,5 do km 1+461,51 (o długości ok. 1 317,01 mb) na terenie gminy DrwiniaOpis przedmiotu zamówienia:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej budowlanej, wykonawczej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiaru robót, projekty stałej i czasowej organizacji ruchu, projekty branżowe w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy (PFU) wraz z uzyskaniem w imieniu inwestora zgody właściwego organu na prowadzenie robót budowlanych w oparciu o obowiązujące przepisy.
2) Wykonanie robót budowlanych obejmującego zadanie inwestycyjne pn. "Budowa zintegrowanej sieci ścieżek rowerowych i pieszo-rowerowych w pasie drogi DW 965 na odc. 010 od km 0+126 do km 0+404 oraz od km 0+422,5 do km 1+461,51 (o długości ok. 1 317,01 mb) na terenie gminy Drwinia" wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w oparciu o dokumentację projektową wykonaną przez Wykonawcę robót oraz w razie konieczności zabezpieczenie zabytków małej architektury, prowadzenie badań archeologicznych, zapewnienia nadzoru archeologicznego, przyrodniczego w zakresie wynikającym z przepisów szczególnych
3) Opracowanie dokumentacji powykonawczej geodezyjnej oraz opracowanie wszelkiej dokumentacji i uzyskanie w imieniu inwestora pozwolenia na użytkowanie (w przypadku gdy będzie wymagane) lub dokonanie zgłoszenia o zakończeniu budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami w terminie realizacji umowy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 "Opis Przedmiotu Zamówienia" oraz dokumentacja projektowa będące załącznikami do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45111250-5 - Badanie gruntu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233330-1 - Fundamentowanie ulic
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 2146773,10 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn. "Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Drwinia wraz z projektemOpis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie i dobudowa 264 szt. opraw oświetlenia ulicznego (z przewodem lub bez) na istniejących oraz projektowanych słupach na terenie Gminy Drwinia. Zakres robót budowlanych obejmuje zabudowę nowych opraw oświetlenia ulicznego na istniejących lub projektowanych słupach energetycznych napowietrznych linii nN wraz z montażem wysięgników zapewniających optymalne doświetlenie drogi oraz podłączeniem do zasilania elektrycznego i doprowadzeniem do pełnej sprawności funkcjonalnej poprzez montaż napowietrznych linii kablowych (przewody izolowane) na istniejących lub projektowanych słupach energetycznych.
Zamówienie obejmuje:
-wykonanie dokumentacji powykonawczej dla TAURON Dystrybucja S.A. dla istniejących opraw oświetleniowych oznaczonych w PFU kolorem żółtym w PFU, którą należy wykonać zgodnie wytycznymi określonymi w posiadanej przez Zamawiającego zgodzie Tauron Dystrybucji (sygnatura TD/OKR/SR/2017-04-03/0000002 z dnia 3.04.2017r.)
- zaprojektowanie i dobudowa 264 szt. opraw oświetlenia ulicznego (z przewodem lub bez) na istniejących lub projektowanych nowych słupach na terenie Gminy Drwinia. Zakres robót budowlanych obejmuje zabudowę nowych opraw oświetlenia ulicznego na istniejących lub projektowanych słupach energetycznych napowietrznych linii nN wraz z montażem wysięgników zapewniających optymalne doświetlenie drogi oraz podłączeniem do zasilania elektrycznego i doprowadzeniem do pełnej sprawności funkcjonalnej poprzez montaż napowietrznych linii kablowych (przewody izolowane) na istniejących lub projektowanych słupach energetycznych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 "Opis Przedmiotu Zamówienia" oraz dokumentacja projektowa będące załącznikami do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71355000-1 - Usługi pomiarowe
4.5.5.) Wartość części: 845528,46 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie na zadanie częściowe nr 1 nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie na zadanie częściowe nr 2 do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 pkt. 2b.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-04-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |