„Wykonanie dokumentacji projektowej budowy i przebudowy drogi gminnej ul. 3-go Maja w m. Błonie, na odcinku od ul. Szkolnej do DK92 wraz z przebudową skrzyżowania z DK92 (długość odcinka ok. 1550m)”
Gmina Błonie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00106636
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-01 11:16
- Lokalizacja
- Błonie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1181788623
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
1 przyznane
MATEUSZ JURCZYKKomornica, PL
232 470 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.