Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie różnych artykułów spożywczych
Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00107491
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-01 14:56
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6792026141
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty mleczarskiePieczywoWyroby ciastkarskie i ciastaChlebMięsoProdukty mięsneDróbProdukty przemiału ziarnaRóżne produkty spożywczeSucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałościKawa, herbata i podobne produktyMleko odtłuszczonePrzyprawy i przyprawy korzenneWarzywa mrożoneTłuszcze roślinnePrzetworzone owoce i warzywaRyby przetworzone i konserwowaneWody mineralneWarzywaZiemniakiJabłkaOwoce cytrusowe
Wykonawcy
21 przyznanych
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKANowy Sącz, PL
146 590 PLNZ.P.C. "ZŁOTY KŁOS" WIESŁAWA BINKOWSKA DOROTA BINKOWSKA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
56 421 PLNZ.P.C. "ZŁOTY KŁOS" WIESŁAWA BINKOWSKA DOROTA BINKOWSKA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
56 421 PLNZ.P.C. "ZŁOTY KŁOS" WIESŁAWA BINKOWSKA DOROTA BINKOWSKA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
56 421 PLNJAROSŁAW NARUSZEWICZKraków, PL
90 485 PLNWIESŁAW LEŚNIAKNowy Sącz, PL
35 127 PLNJAROSŁAW NARUSZEWICZKraków, PL
90 485 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
86 561,41 PLNFAMILIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślenice, PL
17 802,24 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
86 561,41 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
86 561,41 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
86 561,41 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
86 561,41 PLNKAZIMIERA POZNAŃSKA-CHLEBDAKraków, PL
6787,52 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
86 561,41 PLNJAN WOŁOCHMiechów, PL
33 980,9 PLNJAN WOŁOCHMiechów, PL
33 980,9 PLNROBERT DUMANANowy Wiśnicz, PL
45 837,75 PLNJAN WOŁOCHMiechów, PL
33 980,9 PLNROBERT DUMANANowy Wiśnicz, PL
16 100 PLNROBERT DUMANANowy Wiśnicz, PL
16 100 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.