Remonty cząstkowe dróg gminnych

GMINA SZUBIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00108551
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00108551/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-04 13:02
Lokalizacja
Szubin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91cdffa9-9ead-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5581723233
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00108551 z dnia 2022-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe dróg gminnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZUBIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kcyńska 12

1.5.2.) Miejscowość: Szubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szubin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szubin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe dróg gminnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91cdffa9-9ead-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108551

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021425/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remonty cząstkowe dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00081647/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych położonych na terenie gminy i miasta Szubin w technologii: mieszanką mineralno-asfaltową ze stacjonarnej wytwórni mas bitumicznych lub mieszanką mineralno-asfaltową ze stacjonarnej wytwórni mas bitumicznych z naruszeniem podbudowy i ewentualnym uzupełnieniem podbudowy kruszywem drogowym, zgodnie ze szczegółową specyfikacją techniczną, stanowiącą integralną część niniejszej umowy. Remont odbywać się będzie sukcesywnie w miejscach każdorazowo wskazanych przez Zamawiającego. Zakres prac obejmuje naprawę do 3500 m2 nawierzchni bitumicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przed otwarciem ofert zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 300.000 zł. W postępowaniu złożono 3 oferty, w tym jedną ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt. 8 PZP. Pozostałe 2 oferty wykonawców, w znacznym stopniu przewyższają kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia. Obecnie zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia. Wobec tego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie przesłanki, określonej w art. 255 pkt. 3 PZP.
2022-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane