Usuwanie szkód powodziowych - Zabezpieczenie potoku Dąbrówka w km 1+800-5+000 w m. Nowy Sącz, miasto Nowy Sącz, powiat nowosądecki, woj. małopolskie" - Etap II ...
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00107429
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00107429/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-01 14:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b78db55-30bb-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00107429 z dnia 2022-04-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Usuwanie szkód powodziowych - Zabezpieczenie potoku Dąbrówka
w km 1+800-5+000 w m. Nowy Sącz, miasto Nowy Sącz, powiat nowosądecki, woj. małopolskie" - Etap II ...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzgw@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.przetargi.wody.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usuwanie szkód powodziowych - Zabezpieczenie potoku Dąbrówkaw km 1+800-5+000 w m. Nowy Sącz, miasto Nowy Sącz, powiat nowosądecki, woj. małopolskie" - Etap II ...
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b78db55-30bb-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00107429
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00237520/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2810.174.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych związanych z zadaniem pn: "Usuwanie szkód powodziowych – Zabezpieczenie, potoku Dąbrówka w km 1+800-5+000 w m. Nowy Sącz, miasto Nowy Sącz, powiat nowosądecki, woj. małopolskie” Etap II odcinki od km 1+800 do km 2+744 i od km 3+001 do km 5+000, mającym na celu przeciwdziałanie postępującej na potoku Dąbrówka erozji dennej i brzegowej wraz z ochroną terenów przyległych.
Ogólna charakterystyka robót
Zakres wymaganych do wykonania robót budowlanych obejmuje m.in:
- budowę bystrz drewniano-kamiennych w km 1+890, 1+96'7, 2+224, 2+361, 2+405, 2+452, 2+510, 3+084, 3+107, 3+149, 3+252 oraz gurtów dennych zlokalizowanych w km 1+835, 1+933, 2+041, 2+375, 2+463, 2+483, 3+029, 3+058, 3+296,5, 3+342, 3+384, 3+399, 4+902;
- budowę opasek z koszy siatkowo-kamiennych na brzegu lewym w km 3+029- 3+429; na brzegu prawym w km 1+800 -1+810, 2+981 - 3+149;
- budowę opasek z narzutu kamiennego na brzegu lewym w km 1+832 – 1+835, 1+882 - 1+890, 1+906 - 1+936, 1+959 - 1+999, 2+007 - 2+042, 2+215 - 2+275, 2+352 - 2+538, 3+850 - 3+880; na brzegu prawym w km 1+810 - 1+860, 1+8'71 - 1+911, 1+921 - 2+011, 2+213 - 2+298, 2+352 - 2-510, 3+227 - 3+247;
- budowę w km 4+902- 4+982 biegu potoku umocnienia z płyt ażurowych typu krata o wym. 90x60x10cm, układanych na warstwie pospółki, w dnie korytko betonowe o wymiarach 60x50x15cm;
- zabezpieczenie wylotów kanalizacji opadowej w km l+984, 2+258, 2+284, 2+368, 2+400, 2+-430;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1751081,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2206500,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1751081,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna „AQUA-EKO” Stanisław Brzęk 32-862 Porąbka Iwkowska, Wojakowa 248
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: F.H.U.P. Marr-bud. inż. Marek Czader 33-300 Nowy Sącz, ul. Zdrojowa 29d
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341782622
7.3.3) Ulica: Wojakowa 248
7.3.4) Miejscowość: Porąbka Iwkowska, Wojakowa
7.3.5) Kod pocztowy: 32-862
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1751081,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |