Budowa drogi powiatowej nr 3261L na odcinku Szur - granica powiatu zamojskiego.

Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00108337
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00108337/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-04 11:57
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41cc34df-9ae6-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
9222297927
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00108337 z dnia 2022-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi powiatowej nr 3261L na odcinku Szur - granica powiatu zamojskiego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczebrzeska 69

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 639 63 32

1.5.8.) Numer faksu: 84 639 63 32

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zdp.zamosc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zdp.zamosc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.zdp.zamosc.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ZDP jako jednostka organizacyjna powiatu wykonuje zadania zarządcy dróg powiatowych w granicach administracyjnych Powiatu Zamojskiego.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi powiatowej nr 3261L na odcinku Szur - granica powiatu zamojskiego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41cc34df-9ae6-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108337

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001022/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa drogi powiatowej nr 3261L na odcinku Szur - granica powiatu zamojskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00074739/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TT.III.3430/9/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drogi powiatowej nr 3261L na odcinku Szur - granica powiatu zamojskiego.
Podstawowy zakres robót:
Zakres robót: Budowa drogi powiatowej nr 3261L polegać będzie na wykonaniu nowej nawierzchni jezdni, uformowaniu ulepszonych poboczy, budowie zjazdów indywidualnych i publicznych oraz budowie skrzyżowań z drogami podrzędnymi w km roboczym 0+414,92; 1+168,36; 1+266,09; 1+454,99; 2+838,13. Zakres robót budowlanych zlokalizowany jest w km roboczym od km 0+007,50 do km 4+418,00 (granica powiatu zamojskiego). Dodatkowo w ramach zadania zostanie przebudowana kolizja z siecią telekomunikacyjną oraz zostaną wykonane przejścia pod drogą dla płazów. Klasa drogi Z.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane