Przebudowa ulic Augustyna Steffena i ks. Franciszka Osińskiego w Pasłęku

URZĄD MIEJSKI W PASŁĘKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00108277
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00108277/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-04 11:38
Lokalizacja
Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1af57c1a-7f41-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
5780015378
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuSieć telekomunikacyjnaRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty konstrukcyjneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne kanalizacyjneUsługi wycinania drzewSadzenie drzew

Wykonawcy

1 przyznane

Milena Górska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo UsługoweGronowo Górne, PL · lot 0
13 969 110 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00108277 z dnia 2022-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulic Augustyna Steffena i ks. Franciszka Osińskiego w Pasłęku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W PASŁĘKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524447

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. św. Wojciecha 5

1.5.2.) Miejscowość: Pasłęk

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 552482001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paslek@paslek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: paslek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.paslek.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulic Augustyna Steffena i ks. Franciszka Osińskiego w Pasłęku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1af57c1a-7f41-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108277

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00328881/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa ulic Augustyna Steffena i ks. Franciszka Osińskiego w Pasłęku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00036987/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.3.2022.ŁZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 11469432,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: przebudowa ulic Augustyna Steffena i ks. Franciszka Osińskiego w Pasłęku oraz przyległych bezpośrednio dróg i przebudowa skrzyżowania ulic Mickiewicza, Kopernika, Osińskiego i Jagiełły na skrzyżowanie o ruchu okrężnym.
2. W ramach zadania zaplanowana została również:
1) przebudowa sieci wodociągowej,
2) przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej w tym budowa przepompowni ścieków, przebudowa sieci burzowej, w tym budowa 2 kpl. separatorów związków ropopochodnych,
3) przebudowa oświetlenia drogowego,
4) przebudowa kolizji sieci urządzeń telekomunikacyjnych i energetycznych,
5) jezdnia ul. A. Steffena i ks. F. Osińskiego wykonana z kostki granitowej,
6) nawierzchnia chodników wykonana z płyt kamiennych 50x50 cm i kostki granitowej. 7) zabezpieczone istniejące mury oporowe oraz odbudowany mur na odcinku 44 m.
8) wykonane zostaną prace związane z wycinką drzew,
9) nasadzenia zastępcze, zieleń, wprowadzona
10) nowa organizacja ruch.
3. Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa opracowana przez Pracownię Projektowo-Konsultingową Dróg i Mostów DROMOS Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, stanowiąca Dodatki do SWZ Nr od 1 do 7.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77211600-8 - Sadzenie drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13969110,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17317219,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13969110,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Milena Górska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146158564

7.3.3) Ulica: Berylowa 2 B

7.3.4) Miejscowość: Gronowo Górne

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

COLAS POLSKA Sp z o. o., ul. NOWA, nr 49, Palędzie, kod 62-070, poczta Palędzie, REGON: 631014321, NIP: 7861395883 - wykonawca nawierzchni bitumicznych,
SYNTEX Syntia Bławat-Niedziółka, miejsc. Somonino, ul. Wolności, nr 8, 83-314, poczta Somonino - wykonawca nawierzchni z kostki brukowej.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13969110,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

ZAMÓWIENIE DOFINANSOWANE Z RZĄDOWEGO FUNDUSZU POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH NA PODSTAWIE PROMESY WSTĘPNEJ UDZIELONEJ PRZEZ BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO
2022-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane