Uzbrojenie terenu aktywizacji gospodarczej i wsi Nowe Borówko w sieć kanalizacji sanitarnej i wodociągowej
GMINA CZEMPIŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00108449
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00108449/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-04 12:30
- Lokalizacja
- Czempiń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-715188e9-a135-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6981722479
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00108449 z dnia 2022-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Uzbrojenie terenu aktywizacji gospodarczej i wsi Nowe Borówko w sieć kanalizacji sanitarnej i wodociągowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZEMPIŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25
1.5.2.) Miejscowość: Czempiń
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 28 26 703 wew. 133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.michalska@ug.czempin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czempin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czempin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Uzbrojenie terenu aktywizacji gospodarczej i wsi Nowe Borówko w sieć kanalizacji sanitarnej i wodociągowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-715188e9-a135-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108449
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006913/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Uzbrojenie terenu aktywizacji gospodarczej i wsi Nowe Borówko w sieć kanalizacji sanitarnej i wodociągowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00083863/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie jest realizowane w trybie zaprojektuj i wybuduj. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego i na jego podstawie zrealizowanie robót budowlanych polegających na budowie sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego:
Zakres zadania obejmuje Uzbrojenie terenu aktywizacji gospodarczej i wsi Nowe Borówko w sieć kanalizacji sanitarnej i wodociągowej.
Zakres zamówienia:
Przedmiotem inwestycji jest wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Nowe Borówko.
Zakres zadania obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej we wsi Nowe Borówko z doprowadzeniem ścieków bytowo-gospodarczych, systemem kolektorów grawitacyjnych oraz około trzech przepompowni z kolektorami tłocznymi do wykonanego rurociągu tłocznego, który przepompowuje ścieki bytowo gospodarcze z miejscowości Borowo do początku m. Czempiń, skąd systemem kanalizacji grawitacyjnej ścieki transportowane będą do oczyszczalni ścieków. Sieć wodociągowa zostanie wpięta do istniejącej sieci znajdującej się na działce 332/88 i następnie zostanie rozprowadzona po działkach znajdujących się po wschodniej stronie drogi gminnej 576025P.
Opis umieszczony we wniosku o dofinansowanie:
„Budowa 3,74 km kanalizacji, 0,52 km wodociągu, 125 szt. przyłączy kanalizacji, 32 szt. przyłączy wodociągowych, 3 szt. przepompowni. Zadanie polega na budowie infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie wsi częściowo zwodociągowanej i bez kanalizacji sanitarnej. Jest to wieś z 15 ha terenem przeznaczonym zgodnie z obowiązującym planem miejscowym na produkcję i usługi. Teren ma dostęp do linii kolejowej i drogi powiatowej. Uzbrojenie terenu w kanalizację pomoże przyciągnąć inwestorów i przyczyni się do uzyskania dochodów z podatków dla Gminy i budżetu państwa”.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w załącznikach do SWZ tj. w załączniku nr 9 do SWZ - Projekt umowy oraz załączniku nr 10 – Program funkcjonalno-użytkowy wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 4 800 000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu najkorzystniejsza cenowo oferta została złożona na kwotę 7 992 540,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2022-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |