Poprawa warunków nauczania w szkołach przy ul. Szpakowej 1 oraz Al. KEN w Lubinie - Adaptacja budynku dydaktycznego wraz z rozbudową o multifunkcyjny budynek przeznaczony dla podopiecznych SOSzW
POWIAT LUBIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00118225
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00118225/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-12 08:10
- Lokalizacja
- Lubin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30d051d5-a04c-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6922340500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00118225 z dnia 2022-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa warunków nauczania w szkołach przy ul. Szpakowej 1 oraz Al. KEN w Lubinie - Adaptacja budynku dydaktycznego wraz z rozbudową o multifunkcyjny budynek przeznaczony dla podopiecznych SOSzW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LUBIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647222
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 12B
1.5.2.) Miejscowość: Lubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-lubin-bip.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat-lubin.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-lubin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa warunków nauczania w szkołach przy ul. Szpakowej 1 oraz Al. KEN w Lubinie - Adaptacja budynku dydaktycznego wraz z rozbudową o multifunkcyjny budynek przeznaczony dla podopiecznych SOSzW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30d051d5-a04c-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118225
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00084758/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 13202036,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Adaptacja budynku dydaktycznego przy al. KEN 6 w Lubinie wraz z rozbudową o multifunkcyjny budynek przeznaczony dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ”.
Przedmiot zamówienia obejmuje adaptację istniejącego budynku dydaktycznego (dla potrzeb komunikacji osób niepełnosprawnych z nowobudowanym obiektem dydaktyczno-noclegowym) oraz jego rozbudowę o multifunkcyjny budynek (dydaktyczno-noclegowy) z pracowniami kształcenia zawodowego, salą gimnastyczną, stołówką, internatem i biblioteką przeznaczony dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego wraz z zagospodarowaniem terenu.
Szczegółowy zakres zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia, dokumentacja projektowa (projekt budowlany, projekt wykonawczy), specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB).
Przedmiary robót oraz wykaz wyposażenia stanowią jedynie elementy pomocnicze do kalkulacji ceny ryczałtowej oferty przez Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23893461,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23893461,76 PLN
| 2022-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |