„Bieżące utrzymanie dróg na terenie Gminy Wolbrom”

GMINA WOLBROM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00113503
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00113503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-07 10:59
Lokalizacja
Wolbrom, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d33c876-a38b-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
6372003423
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneStudzienki kanalizacyjneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowychUsługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzewUsługi w zakresie trawników

Wykonawcy

1 przyznane

WOLBROMSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW, KANALIZACJI, GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWolbrom, PL · lot 0
499 998,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00113503 z dnia 2022-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Bieżące utrzymanie dróg na terenie Gminy Wolbrom”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLBROM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258055

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ul. Krakowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Wolbrom

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-340

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umigwolbrom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolbrom.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Bieżące utrzymanie dróg na terenie Gminy Wolbrom”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d33c876-a38b-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00113503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035861/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 „Bieżące utrzymanie dróg na terenie Gminy Wolbrom”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085308/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Gmina Wolbrom jest zobowiązana realizować zadania publiczne w skład, których wchodzą m.in. utrzymanie bieżące dróg będących własnością Gminy Wolbrom. Przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych dają możliwość udzielenia zamówień wewnętrznych osobom prawnym, po spełnieniu łącznie określonych warunków. Na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.) zamówienie udzielane jest przez zamawiającego, o którym mowa w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt 1, osobie prawnej, jeżeli spełnione są łącznie warunki określone w art. 214 ust. 1 pkt. 11 ustawy Pzp. Podmiotem wewnętrznym jest Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. który wyczerpuje wymagane warunki. Wolbromski Zakład
Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. jako osoba prawna spełnia łącznie warunki określone w art. 214 ust.1 pkt.11 ustawy PZP.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WTI.271.2.3.2022.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 408054,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie dróg publicznych, wewnętrznych i dojazdowych do pól na terenie Gminy Wolbrom.
Główny zakres rzeczowy:
- remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno – asfaltowymi,
- remonty nawierzchni,
- remonty chodników,
- remonty wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej,
- regulacja pionowa studni kanalizacyjnych,
- wykonanie barier ochronnych,
- czyszczenie kanalizacji deszczowej,
- dowóz kruszywa,
- ustawienie pionowych znaków drogowych,
- formowanie koron drzew rosnących w pasach drogowych,
- usuwanie drzew rosnących w pasach drogowych,
- ścinanie i karczowanie zagajników,
zgodnie z opisem określonym w zaproszeniu do negocjacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499998,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499998,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499998,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOLBROMSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW KANALIZACJI GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP Z O O

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366138048

7.3.3) Ulica: ul. Wrzosowa 18

7.3.4) Miejscowość: Wolbrom

7.3.5) Kod pocztowy: 32-340

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499998,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni

2022-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane