"Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej "- edycja 2022
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00110334
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-05 13:18
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6841635674
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
13 przyznanych
Barbara KnagaKrosno, PL
100 800 PLNIwona ŻmudaKrosno, PL
115 200 PLNDorota LeśniakJasienica Rosielna, PL
28 800 PLNAnna KandračKrosno, PL
57 600 PLNJustyna BelczykKrosno, PL
100 800 PLNEwa Riemer-FrydrychPustyny, PL
57 600 PLNRENATA LIPIŃSKAKrosno, PL
115 200 PLNSylwia KubalKrosno, PL
57 600 PLNAnna ArmataUstrobna, PL
43 200 PLNKamil KubalGłowienka, PL
28 800 PLNEwa CzekańskaKrosno, PL
14 400 PLNPaulina MarekKrosno, PL
28 800 PLNRenata NowakKrosno, PL
28 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.