Usługa przeglądów oraz napraw systemów bezpieczeństwa
Sąd Okręgowy w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00110704
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-05 14:32
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391226136
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu bezpieczeństwa
Wykonawcy
7 przyznanych
ELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
249 075 PLNELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
40 528,5 PLNELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
48 585 PLNELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
40 713 PLNELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
61 500 PLNELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
40 528,5 PLNELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
41 820 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.