Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niegowie

GMINA NIEGOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00108391
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00108391/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-04 12:15
Lokalizacja
Niegowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c37295d-8f28-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
5771960580
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

RAK INVEST MARTA RAKMyszków, PL · lot 0
498 742,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00108391 z dnia 2022-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niegowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEGOWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Niegowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000539970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: SOBIESKIEGO

1.5.2.) Miejscowość: Niegowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-320

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: +4834315120

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: URZAD@NIEGOWA.PL

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niegowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niegowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c37295d-8f28-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108391

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020966/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niegowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059474/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPV.271.1.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 333433,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane i instalacyjne realizowane na potrzeby termomodernizacji budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niegowie. Zamawiający informuje, iż przedmiotowe postępowanie obejmuje kontynuację prac wykonanych w ramach przeprowadzonego wcześniej postępowania na roboty budowlane, wraz z niezbędnymi poprawkami wcześniej wykonanych prac.
Dla przejrzystości działań Zamawiający wydzielił następujące zakresy robót
Roboty budowlane – dokończenie I etapu
Obejmuje następujące roboty: naprawa bram garażowych; montaż nawietrzaków higrosterowanych w zamontowanych oknach; dokończenie opaski wokół budynku
1.2 Roboty elektryczne I etapu
Obejmuje następujące roboty: rozbudowa rozdzielnic elektrycznych; dokończenie instalacji oświetlenia ogólnego; instalacja brakujących opraw oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego; dokończenie instalacji gniazd i siły; pomiar instalacji odgromowej, uziemiającej i ekwipotencjalnej; instalacja fotowoltaiki
1.3.Roboty dodatkowe – zamienne II etapu
Obejmuje następujące roboty: wykonanie instalacji hydrantowej; wydzielenie poddasza; termomodernizacja; stolarka okienna; instalacje elektryczne oświetlenia i ewakuacji, systemu sygnalizacji pożaru, oddymiania klatki schodowej; pomiary odbiorcze; wykończenie pomieszczeń poddasza; dokończenie instalacji C.O.

1.4 Roboty naprawcze i uzupełniające
Obejmuje następujące roboty:
- naprawy po robotach elektrycznych; wykonanie zasilania windy; montaż rozdzielnicy elektrycznej do obsługi windy; montaż okablowania strukturalnego; montaż brakujących lamp awaryjnych oraz oświetlenia; inwentaryzacja oświetlenia właściwego i awaryjnego; montaż brakujących elementów; kontrola i pomiar natężenia oświetlenia awaryjnego; inwentaryzacja okablowania systemu p.poż. i systemu oddymiania; wykonanie obwodu do zasilania ogrzewania podłogowego; wykonanie instalacji w kotłowni wraz z zaworem pierwszeństwa; montaż czujek i systemu p.poż; montaż systemu oddymiania
1.5 Roboty naprawcze po zalaniu
Obejmuje roboty naprawcze po zalaniu budynku w trakcie remontu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentacji technicznej STWiOR a zakres ilościowy w przedmiarach robót. Wyceny należy dokonać zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, sztuki budowlanej i przepisów prawa z uwzględnieniem informacji zawartej w Rozdziale VIII- sposób obliczania ceny

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 475551,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498742,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 498742,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAK INVEST MARTA RAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5771989675

7.3.3) Ulica: Pułaskiego 38

7.3.4) Miejscowość: Myszków

7.3.5) Kod pocztowy: 42-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498742,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-05-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane