Przebudowa drogi gminnej nr 109073L Aleksandrówka-Batorz "za stodołami" od km 0+670 do km 1+620 długości 950
Gmina Batorz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00109902
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00109902/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-05 11:40
- Lokalizacja
- Batorz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55956f41-73a4-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8621613157
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00109902 z dnia 2022-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 109073L Aleksandrówka-Batorz "za stodołami" od km 0+670 do km 1+620 długości 950
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Batorz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batorz Pierwszy, 52A
1.5.2.) Miejscowość: Batorz
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-320
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 158745134
1.5.8.) Numer faksu: 158745132
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@batorz.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.batorz.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminabatorz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 109073L Aleksandrówka-Batorz "za stodołami" od km 0+670 do km 1+620 długości 9502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55956f41-73a4-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00109902
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00015063/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I-2214/1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE:
- roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych na długości 0,950 km;
PODBUDOWA:
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 -warstwa górna (grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm) w ilości 2.945,00 m2;
NAWIERZCHNIA:
- skropienie mechaniczne warstw konstrukcyjnych ulepszonych emulsją asfaltową w ilości 2.945,00 m2;
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11W KR 1-2 gr. 4 cm po zagęszczeniu w ilości 2.945,00 m2;
- skropienie mechaniczne warstw konstrukcyjnych ulepszonych emulsją asfaltową w ilości 2.850,00 m2;
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S KR 1-2 gr. 4 cm po zagęszczeniu w ilości 2.850,00 m2;
ROBOTY WYKOŃCZENIOWE:
- Ręczne plantowanie poboczy w ilości 950,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w zwiazku z nagłym niespodziewanym zmian cen rynkowych mas asfaltowych wszyscy oferenci wycofali swoje oferty uchylili się od podpisania umowy| 2022-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |