Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Potycz
GMINA GÓRA KALWARIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00109974
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00109974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-05 11:55
- Lokalizacja
- Góra Kalwaria, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05f167d3-8ffc-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 1231216723
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00109974 z dnia 2022-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Potycz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓRA KALWARIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271134
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 10
1.5.2.) Miejscowość: Góra Kalwaria
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-530
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227273414
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gorakalwaria.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorakalwaria.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gorakalwaria1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Potycz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05f167d3-8ffc-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00109974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017995/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Potycz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
EFRROW w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00061068/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZAP.271.3.2022.ASK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizowane zadanie swoim zakresem obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Potycz, zgodnie z projektami budowlanymi i pozwoleniami na budowę o numerach:
1) 888/2019 z dnia 23.05.2019 r. (działki o numerach: 164/42; 162/2; 73/2; 74; 53/1)
2) 823/2019 z dnia 14.05.2019 r. (działka o numerze 126)
w tym:
1) Kanały z rur kanalizacyjnych PVC typu ciężkiego SN8 o śr. DN 200 mm o długości 2.026,7 mb;
2) Kanały z rur kanalizacyjnych PVC typu ciężkiego SN8 o śr. DN 160 mm o długości 290,8 mb;
3) Studzienki PP fi 425mm - 63 szt.
4) Studnie PP fi 1000 - 5 szt.
5) Przepompownia ścieków fi 1200 mm - 3 szt.
6) Studnia rozprężna fi 1000 mm - 2 szt.
7) Kanał tłoczny z rur trójwarstwowych PE RC fi 90mm - 202,40 m
8) Studnia zasuwowa z przepływomierzem – 1 szt.
9) Studnia przelewowa – 1 szt.
10) Zbiornik buforowy - 1 szt.
9) Zasilanie elektryczne przepompowni ścieków
10) Kamerowanie sieci.
11) Odtworzenie nawierzchni dróg: po trasie kanalizacji należy odbudować nawierzchnię.
Prace przy działkach prywatnych będą przebiegać ze szczególnym poszanowaniem mienia.
Po zakończeniu budowy teren zostanie doprowadzony do stanu pierwotnego, zrekultywowany, obsiany trawą, w razie jakichkolwiek uszkodzeń ogrodzeń lub wjazdów zostaną usunięte szkody, w czasie budowy zagwarantowany będzie dojazd do posesji, drzewa i krzewy zostaną należycie zabezpieczone przed uszkodzeniem.
W zakres wchodzi opracowanie projektu organizacji ruchu, zajęcie pasa drogowego oraz kompleksowa obsługa geodezyjna, opracowanie kompletnej dokumentacji powykonawczej wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą w 2 egz. (i jeśli to będzie konieczne z wcześniejszym naniesieniem zmian w ZUD), Wykonawca w imieniu Zamawiającego zgłosi zakończenie budowy do PINB w Piasecznie.
Wykonawca we własnym zakresie organizuje plac budowy, odwodnienie wykopów, zorganizuje wywóz i utylizację ziemi z wykopów, po zakończonych robotach doprowadzi teren do porządku.
Wykonawca w imieniu Zamawiającego uzyska i pokryje koszt zajęcia pasa drogowego dróg powiatowych i gminnych na czas budowy, a po zakończeniu prac dostarczy protokół z odbioru pasa drogowego.
Przedmiar stanowi materiał pomocniczy. Wykonawca w ofercie powinien przewidzieć wszystkie koszty związane z wykonaniem zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotu zamowieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5461224,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8951571,00 PLN
| 2022-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |