Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o.
SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PRABUTACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00109478
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-05 09:46
- Lokalizacja
- Prabuty, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5811956717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneRóżne urządzenia i produkty medycznePrzyrządy chirurgiczne
Wykonawcy
8 przyznanych
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3032,97 PLNMedtronic Poland Sp. z o.o., ul. Polna 11, 00-633Warszawa,Warszawa,, PL
5918,4 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
4488,48 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
60 208,35 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
4488,48 PLNHENRYK HAJDUSZEWSKISopot, PL
43 200 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3032,97 PLNNIP5420201357Białystok,, PL
6178,03 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.