Wykonanie usługi sprzętowej równiarkami i walcami samojezdnymi w roku 2022 na drogach Gminy Przodkowo

GMINA PRZODKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00109657
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00109657/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-04-05 10:33
Lokalizacja
Przodkowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64ac864d-a397-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5891005383
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Dokumenty

To postępowanie jest prowadzone na zewnętrznej platformie.

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00109657 z dnia 2022-04-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi sprzętowej równiarkami i walcami samojezdnymi w roku 2022 na drogach Gminy Przodkowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZODKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000537148

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kartuska 21

1.5.2.) Miejscowość: Przodkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-304

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.markowska@przodkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przodkowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przodkowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi sprzętowej równiarkami i walcami samojezdnymi w roku 2022 na drogach Gminy Przodkowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64ac864d-a397-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00109657

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009195/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług równiarką i walcem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085214/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Rejon I

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 71960,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Rejon III

4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 71960,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy Pzp: jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.

Uzasadnienie faktyczne
Postępowanie zostało ogłoszone dnia 14 marca 2022 r. na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/przodkowo. W dniu 23 marca 2022 r. o godz. 11.00 upłynął termin składania ofert. . W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest uzasadnione i konieczne.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy Pzp: jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.

Uzasadnienie faktyczne
Postępowanie zostało ogłoszone dnia 14 marca 2022 r. na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/przodkowo. W dniu 23 marca 2022 r. o godz. 11.00 upłynął termin składania ofert. . W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest uzasadnione i konieczne.

2022-04-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi