Modernizacja budynku głównego szpitala 1A

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00110131
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00110131/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-05 12:30
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2569c018-9e12-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5631863730
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie drzwiInstalowanie wyrobów metalowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie terakotyKładzenie glazuryRoboty malarskie i szklarskieRoboty malarskieRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty budowlane w zakresie arterii drogowychBetonowanieZbrojenieBetonowanie konstrukcjiRoboty ciesielskieUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukoweUsługi badania podłożaUsługi planowania przestrzennegoRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00110131 z dnia 2022-04-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku głównego szpitala 1A

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110196908

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ceramiczna 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@szpital.chelm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.chelm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku głównego szpitala 1A

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2569c018-9e12-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110131

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00045427/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja budynku głównego szpitala w tym: Utworzenie Chełmskiego kompleksu opieki Okołoporodowej - remont poradni ginekologiczno-położniczej, remont holu głównego oraz remont podjazdu karetek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00078153/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.3311.15.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1205921,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont pomieszczeń holu głównego na „wysokim parterze” w budynku „1- D” na terenie SPWSzS w Chełmie,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 827947,51 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont podjazdu karetek polegający na wymianie stropu typu Akerman na płytę żelbetową przy bramie SOR SPWSzS w Chełmie w metodologii „zaprojektuj i wybuduj”, wraz z wykonaniem izolacji i nawierzchni podjazdu”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45422000-1 - Roboty ciesielskie

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71351000-3 - Usługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukowe

71352000-0 - Usługi badania podłoża

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.) Wartość części: 140000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont pomieszczeń poradni ginekologiczno-położniczej na „niskim parterze” w budynku „1-D” na terenie SPWSzS, usytuowanego w Chełmie przy ul. Szpitalnej 53B” w ramach
zadania „Utworzenie Chełmskiego Kompleksu Opieki Okołoporodowej”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 237973,70 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia tj.Dla części nr 1 1 018 375,46PLNDo dnia 23/03/2022 r. do godziny 09:00 na część 1 w niniejszym postępowaniu wpłynęła jedna oferta Firmy PW JUREX Piotr Jurek Wojłsawicka 15 22-425 Grabowiec z ceną 1 197 741,77PLNPo dokonaniu analizy Zamawiający uznał, że nie możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia składania ofert tj. do dnia 23/03/2022 r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta na część 2 i 3 w niniejszym postępowaniu

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia składania ofert tj. do dnia 23/03/2022 r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta na część 2 i 3 w niniejszym postępowaniu

2022-04-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane