Wykonanie robót budowlanych mające na celu modernizację dźwigu osobowego obejmująca projekt i wykonanie dodatkowego wejścia z poziomu 0 oraz dostawę i montaż nowego dźwigu w budynku D1
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ-INSTYTUT LOTNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00112390
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00112390/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 14:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99f51dbc-9f84-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 1070046338
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00112390 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych mające na celu modernizację dźwigu osobowego obejmująca projekt i wykonanie dodatkowego wejścia z poziomu 0 oraz dostawę i montaż nowego dźwigu w budynku D1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ-INSTYTUT LOTNICTWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387193275
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Krakowska 110/114
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-256
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: justyna.michalak@ilot.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ilot.lukasiewicz.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ilot.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe i prace rozwojowe w zakresie lotnictwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych mające na celu modernizację dźwigu osobowego obejmująca projekt i wykonanie dodatkowego wejścia z poziomu 0 oraz dostawę i montaż nowego dźwigu w budynku D12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99f51dbc-9f84-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112390
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00081577/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZLZ.26.34.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych mające na celu modernizację dźwigu osobowego obejmująca projekt i wykonanie dodatkowego wejścia z poziomu 0 oraz dostawę i montaż nowego dźwigu w budynku D1 znajdującym się na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa w Warszawie, al. Krakowska 110/114.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (PFU/OPZ) określa załącznik nr 1 do SWZ.
3. Uwaga! Przed złożeniem oferty, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej przedmiotu zamówienia w celu zapoznania się z obiektem budowlanym oraz ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, która odbędzie się na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa, znajdującego się pod adresem: al. Krakowska 110/114 w Warszawie.
Udział w wizji lokalnej jest obligatoryjne. Zamawiający odrzuci oferty złożone przez Wykonawców, którzy nie wezmą udziału w niniejszej wizji.
Szczegółowe informacje dotyczące terminów wizji znajduje się w rozdz. IV ust. 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
42416130-5 - Windy mechaniczne
45313100-5 - Instalowanie wind
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanieo udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do 31.03.2022 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |