Przebudowa i modernizacja Placu Piłsudskiego w Radzanowie
Gmina Radzanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00110217
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00110217/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-05 12:52
- Lokalizacja
- Radzanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-373523cf-a449-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5691759999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00110217 z dnia 2022-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja Placu Piłsudskiego w Radzanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radzanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Piłsudskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Radzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-540
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 679 80 33-35
1.5.8.) Numer faksu: 23 679 80 33 wew. 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radzanow.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: radzanow.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://radzanow.biuletyn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i modernizacja Placu Piłsudskiego w Radzanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-373523cf-a449-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110217
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033883/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa i modernizacja Placu Piłsudskiego w Radzanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00086100/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIN.271.3.2022.JR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2016260,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
a) zaprojektowanie – tj. opracowanie – zgodnie z przepisami – kompletnej dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego pt. "Przebudowa i modernizacja Placu Piłsudskiego w Radzanowie", w zakresie wszystkich branż wraz z wymaganymi uzgodnieniami i pozwoleniami, przygotowanie wniosku o pozwolenie na budowę i uzyskanie na jego podstawie w imieniu Zamawiającego o pozwolenia na budowę lub zgłoszenie,
b) budowa – tj. wykonanie, na podstawie zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej dla ww. zadania inwestycyjnego, robót budowlanych związanych z "Przebudową i modernizacją Placu Piłsudskiego w Radzanowie" w zakresie umożliwiającym uzyskanie, zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, pozwolenia na użytkowanie obiektu oraz użytkowanie obiektu zgodnie z przeznaczeniem,
c) zapewnienie nadzoru autorskiego – tj. pełnienie nadzoru autorskiego przez projektantów (autorów projektu) przez cały czas trwania inwestycji, w szczególności poprzez: udział projektantów w naradach roboczych w trakcie realizacji robót budowlanych (na terenie budowy), wpisy do dziennika budowy, weryfikacji dokumentacji powykonawczej w zakresie jej zgodności z faktycznym wykonaniem robót. Weryfikacja dokumentacji zostanie potwierdzona poprzez oświadczenie projektantów - autorów projektów, załączone do dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do 30.03.2022r. w przedmiotowym postępowaniu zostały złożone dwie oferty. Oferty zostały złożone przez:Lp. Nazwa i adres wykonawcy Cena w PLN brutto – 60%
1
1
Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski
ul. Nadrzeczna 12
06-450 Glinojeck
3 886 101,36 zł
2
Lider konsorcjum:
M. R. Properties Sp. z o. o.
ul. Czerniakowska 145, lok. 1/B35
00-453 Warszawa
Partner konsorcjum:
Comfort-Therm Łukasz Krawczyk
Wróblewo-Osiedle 11 lok. 17
09-152 Naruszewo
Partner konsorcjum:
Comfort-Therm Sp. z o. o
ul. Paskowa 9B
09-100 Płońsk
3 850 000, zł
Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 2 480 000,00 zł brutto. W związku z powyższym oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3850000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3886101,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |