Dostawa mieszanki kamiennej i wysiewki torowej oraz świadczenie usług równiarką i walcem na wykonanie remontów, naprawy dróg na terenie Gminy i Miasta Odolanów w 2022 r.

GMINA I MIASTO ODOLANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00110518
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00110518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-05 13:57
Lokalizacja
Odolanów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0db58c6e-8efb-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
6222731888
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógGranulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywoRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W PRZYGODZICACH Z SIEDZIBĄ W CZARNYMLESIECzarnylas, PL · lot 0
284 130 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00110518 z dnia 2022-04-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa mieszanki kamiennej i wysiewki torowej oraz świadczenie usług równiarką i walcem na wykonanie remontów, naprawy dróg na terenie Gminy i Miasta Odolanów w 2022 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO ODOLANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855127

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 11

1.5.2.) Miejscowość: Odolanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-430

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 733-15-81

1.5.8.) Numer faksu: 733-38-92

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@odolanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.odolanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.odolanow.pl/redir,przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mieszanki kamiennej i wysiewki torowej oraz świadczenie usług równiarką i walcem na wykonanie remontów, naprawy dróg na terenie Gminy i Miasta Odolanów w 2022 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0db58c6e-8efb-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011106/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostawa mieszanki kamiennej i wysiewki torowej oraz świadczenie usług równiarką i walcem na wykonanie remontów, naprawy dróg na terenie Gminy i Miasta Odolanów w 2022 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00058821/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 231000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1) dostawa mieszanki kamiennej na wykonanie remontów i bieżącej naprawy dróg na terenie Gminy i Miasta Odolanów o granulacji 0 - 31 mm i 0 - 63 mm ze skał średnio twardych z wyłączeniem skał wapiennych i serpentynitu, w ilości do 1500 ton oraz wysiewki kamiennej (kolejowej) w ilości do 1000 ton. Do kruszywa należy dołączyć świadectwo jakości kruszywa od producenta, określające, że kruszywo dobrze się klinuje oraz, że nie zmieni swojej struktury w przypadku pozostawienia go bez przykrycia. Mieszankę należy dostarczyć na miejsce wbudowania wskazane przez Zamawiającego. Dostawy sukcesywnie wg potrzeb Zamawiającego;
2) sukcesywne na podstawie odrębnych zgłoszeń naprawy dróg równiarką samojezdną o mocy min. 100 KM, walcem statycznym samobieżnym o ciężarze 10 ton i walcem wibracyjnym o ciężarze 3 -5 ton przy wykorzystaniu materiałów określonych w punkcie 1 powyżej- około 900 godz.
Zamawiający wyznaczy osobę, która będzie zgłaszała telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej zapotrzebowanie na dostawę mieszanki kamiennej, wysiewki torowej oraz świadczenie usług równiarką i walcami.
Wykonawca jest zobowiązany w zaoferowanej cenie za wykonanie niniejszego przedmiotu zamówienia uwzględnić wszystkie koszty tj. załadunek, transport na miejsce dostawy oraz rozładunek.
Wykonawca ma obowiązek zgłoszenia zamiaru przystąpienia do robót przed ich rozpoczęciem sołtysowi, przewodniczącemu komitetu osiedlowego lub radnemu.
Wykonanie robót na terenie danego sołectwa lub osiedla potwierdzał będzie sołtys, przewodniczący komitetu osiedlowego lub radny z danego okręgu na kartach drogowych po zakończonych robotach. Wykonane prace podlegać będą komisyjnemu odbiorowi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212000-0 - Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284130,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284130,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284130,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Przygodzicach z siedzibą w Czarnymlesie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250026313

7.3.3) Ulica: Odolanowska 86

7.3.4) Miejscowość: Czarnylas

7.3.5) Kod pocztowy: 63-421

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284130,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-04-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane