Termomodernizacja części budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie
Gmina Sulęcin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00110445
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00110445/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-05 13:40
- Lokalizacja
- Sulęcin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68bdb31b-7cff-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 5960010632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00110445 z dnia 2022-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja części budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sulęcin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966697
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 18
1.5.2.) Miejscowość: Sulęcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 69-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@sulecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.sulecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sulecin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja części budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68bdb31b-7cff-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110445
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028534/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja części budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00041992/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZiG.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1340637,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia prace są polegające na termomodernizacji części budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulęcinie położonej na działce nr ewid. 295/2 obręb 0048 Sulęcin III jedn. ewid. Sulęcin.
Zakres prac termomodernizacyjnych obejmuje:
- ocieplenie ścian zewnętrznych nadziemnych,
- ocieplenie ścian fundamentowych,
- wymianę części stolarki okiennej na okna z nawiewnikami higrosterowanymi,
- ocieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją budynków,
- wymianę pokrycia dachu skośnego,
- hydroizolację stropodachu dwudzielnego.
Zakres prac towarzyszących termomodernizacji budynków obejmuje:
- wymianę wszystkich parapetów zewnętrznych,
- wymianę parapetów wewnętrznych przy oknach podlegających wymianie,
- wymianę obróbek blacharskich,
- uzupełnienie tynków i malowanie kominów,
- wymianę rynien i rur spustowych z wydłużeniem łączników mechanicznych,
- demontaż i ponowny montaż instalacji odgromowej z wykonaniem pomiarów,
- demontaż i ponowny montaż balustrad przy pochylniach i schodach zewnętrznych na styku z elewacją budynków,
- malowanie elementów stalowych,
- malowanie drewnianych elementów więźby,
- demontaż, malowanie i ponowny montaż krat w oknach,
- demontaż i ponowny montaż szyldów i tablic informacyjnych,
- demontaż i ponowny montaż systemu monitoringu i systemu alarmowego,
- demontaż i ponowny montaż flagowników i pozostałych elementów elewacji,
- demontaż i montaż nowych kratek wentylacyjnych oraz wywiewek kanalizacyjnych,
- demontaż i ponowny montaż zewnętrznych opraw oświetleniowych,
- wykonanie odsunięcia istniejących przykanalików kanalizacji deszczowej o grubości ocieplenia,
- rozbiórka i odtworzenie naświetlaczy okien piwnicznych,
- wykonanie opaski z kostki brukowej wokół budynku,
- przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej w zakresie przeniesienia rury gazowej poprowadzonej po elewacji budynku do ziemi.
Uwaga!
Prace budowlane będą prowadzone na funkcjonującym obiekcie! Wykonywane prace nie mogą zakłócać pracy szkoły. Wykonawca jest zobowiązany przeprowadzić prace tak, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniów oraz pracowników szkoły. Prace głośne i pylące należy wykonywać po godzinie 14:00.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja projektowa stanowiąca - załącznik nr 9 do SWZ tj. Projekt wykonawczy, Szczegółowa Specyfikacja Techniczna oraz przedmiar robót (załączony do SWZ przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy, informacyjny. Wobec powyższego mogą występować rozbieżności pomiędzy ilością i zakresem prac wykazanych w załączonym przedmiarze robót, a ilością i zakresem prac do wykonania wynikających specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz dokumentacji do zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę. Ilości i zakres prac wskazany w przedmiarze robót nie jest wiążący dla wykonawcy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1396737,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1828968,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1396737,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZR-B KACZMAREK Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 211058111
7.3.3) Ulica: ul. Antka 11
7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecz
7.3.5) Kod pocztowy: 66-300
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1396737,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |