Remont drogi gminnej K420087 Zagrody Witowskie - Dworska w km 0+000 - 2+450 (obiekt mostowy w km 0+190 - 0+218), (obiekt mostowy w km 2+166 - 2+191) w miejscowości Dzianisz /Witów, Gmina Kościelisko
GMINA KOŚCIELISKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00110883
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00110883/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-05 15:21
- Lokalizacja
- Kościelisko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84f8fd75-a079-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7361699456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00110883 z dnia 2022-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej K420087 Zagrody Witowskie - Dworska w km 0+000 - 2+450 (obiekt mostowy w km 0+190 - 0+218), (obiekt mostowy w km 2+166 - 2+191) w miejscowości Dzianisz /Witów, Gmina Kościelisko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŚCIELISKO
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycji, Zamówień Publicznych, Utrzymania Dróg i Gospodarki Komunalnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nędzy Kubińca 101
1.5.2.) Miejscowość: Kościelisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-511
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakoscielisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakoscielisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej K420087 Zagrody Witowskie - Dworska w km 0+000 - 2+450 (obiekt mostowy w km 0+190 - 0+218), (obiekt mostowy w km 2+166 - 2+191) w miejscowości Dzianisz /Witów, Gmina Kościelisko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84f8fd75-a079-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110883
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009280/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont drogi gminnej K420087, Zagrody Witowskie - Dworska, w km od 0+000 do km 2+450 w miejscowości Dzianisz/Witów, Gmina Kościelisko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00082377/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu drogi gminnej K420087 Zagrody Witowskie – Dworska przebiegającej przez teren miejscowości Dzianisz i Witów w Gminie Kościelisko w km od 0+000 do 2+450, przy czym docelowym efektem wykonanych robót będzie uzyskanie parametrów wytrzymałościowych drogi zbliżonych do dróg o kategorii ruchu KR 3-4.
1) Zakres zamówienia obejmuje:
a) Kompleksową obsługę inwestycji w zakresie formalnym (między innymi sporządzenie dokumentacji bieżących rozwiązań prowadzonej budowy, sporządzenie dokumentacji powykonawczej, sporządzenie tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzonych robót, itp.),
b) Kompleksową obsługę geodezyjną łącznie z wykonaniem inwentaryzacji powykonawcze
c) Roboty budowlane, w tym:
- Roboty pomiarowe,
- Roboty rozbiórkowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej,
- Roboty ziemne – korytowanie, profilowanie skarp,
- Ułożenie warstwy wzmacniającej z geowłókniny,
- Ułożenie drenażu opaskowego,
- Wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa naturalnego,
- Wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego,
- Wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego,
- Ułożenie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno-bitumicznych,
- Ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych,
- Ułożenie poboczy z tłucznia kamiennego,
- Remont odwodnienia – wymiana i regulacja włazów kanałowych, wymiana krat żeliwnych, wymiana przykanalików, ułożenie wpustów ulicznych, wykonanie studni wlotowych oraz ścianek czołowych,
- Wykonanie tymczasowego mostu objazdowego,
- Remont obiektu mostowego – rozebranie i wymiana poręczy, rozebranie i wymiana dźwigarów, wzmocnienie podpór, zabezpieczenie antykorozyjne, wykonanie pomostu i wspornika pod chodnik, wykonanie izolacji i dylatacji, montaż łożysk, malowanie, wykonanie zabezpieczenia brzegu z narzutu kamiennego, ułożenie krawężnika i chodnika z kostki betonowej, formowanie i zagęszczenie nasypów, wykonanie bruku kamiennego, wykonanie płyt najazdowych, ułożenie podbudowy z kruszywa na dojazdach do mostu, ułożenie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na moście oraz dojazdach do mostu, regulacja rusztów ściekowych osadzonych na korytkach przy zjazdach oraz wymiana krat żeliwnych
- Wykonanie kanału technologicznego
- Montaż aktywnych znaków drogowych „przejścia dla pieszych” z dedykowanym oświetleniem z zasilaniem solarnym
- Demontaż i montaż znaków drogowych w celu dostosowania do zmiany docelowej organizacji ruchu,
- Malowanie oznakowania poziomego (przejścia dla pieszych),
- Wykonanie i montaż tablicy informacyjne j - 2 szt. o wym. 180x120 cm
d) Wykonanie niezbędnych prób technologicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota oferty z najniższą ceną wynosi 4 519 704,67 zł i przewyższa ona kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 3 812 500,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4519704,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11637415,17 PLN
| 2022-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |