Remont kładki wiszącej przez rzekę San w Korytnikach w ciągu drogi nr 2085R Korytniki - Krasiczyn i remont kładki wiszącej w Krasicach

Gmina Krasiczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00111154
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00111154/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-06 08:34
Lokalizacja
Krasiczyn, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-281459f4-a9c0-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
7952306313
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111154 z dnia 2022-04-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kładki wiszącej przez rzekę San w Korytnikach w ciągu drogi nr 2085R Korytniki - Krasiczyn i remont kładki wiszącej w Krasicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krasiczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krasiczyn 177

1.5.2.) Miejscowość: Krasiczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-741

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166718370

1.5.8.) Numer faksu: 166718370

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krasiczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krasiczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrcaja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kładki wiszącej przez rzekę San w Korytnikach w ciągu drogi nr 2085R Korytniki - Krasiczyn i remont kładki wiszącej w Krasicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-281459f4-a9c0-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111154

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049036/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont mostu drogowego na rzece San w Krasiczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

RPO

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094650/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.06.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1719074,24 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1029158,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont kładki wiszącej przez rzekę San w Korytnikach

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

art. 226 ust. 1 pkt 5 odrzucenie oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2022-04-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane